Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Киянам 4:19

Дано: вибори до Київської міськради, куди йде ДемСокира. Необхідно сформувати список з 100 осіб і подати його в Мінюст до 15 вересня. При цьому, розподіл місць у списку має бути справедливим і прозорим, формула українських політпроектів "заніс грошей — маєш місце" нас не влаштовує. Йти в раду мають активні сокиряни, які мають авторитет серед членів партії і заявили про своє бажання йти на вибори.

Також ми маємо виконати вимогу закону щодо статевих квот - "при формуванні виборчих списків, партія повинна забезпечити у кожній п’ятірці (місцях з першого по п’яте, з шостого по десяте і т. д.) присутність як чоловіків, так і жінок - не менше двох кандидатів кожної статі". В нас є 60 кандидатів-чоловіків і 40 жінок - більше бажаючих серед жінок ми не змогли знайти, хоч і витратили на це два місяці.

Провести повноцінні праймеріз ми вже не встигаємо. Тому пропонуємо вам систему розподілу місць в партійному списку до Київської міськради, яка має задовольнити і учасників перегонів і виборців - тобто вас, наших улюблених донаторів та активістів.

1. Перше місце у списку закріпляється за квотою керівних органів партії, і цю квоту посідає Юрій Гудименко.

2. Решта кандидатів діляться на 5 Груп методом сліпого жеребкування: 3 Групи чоловічі, 2 – жіночі. Групи пронумеровані: 1,2,3,4,5 - це нам знадобиться пізніше. Жеребкування до Груп відбувається публічно та урочисто, у прямому ефірі на YouTube-каналі «Демократична Сокира».

3. У кожній Групі має бути приблизно однакова кількість членів Політради та однакова кількість членів Кабміну ДемСокири. Тому на початку жеребкуванням по Групам розподіляються члени Політради, потім міністри, потім активісти - і так загалом по 20 учасників у кожній групі.

4. Рейтинг учасників в середині групи визначається вашим голосуванням у додатку, по кожній групі окремо. Чим більше голосів набере учасник - тим вище він в рейтингу своєї групи. Це голосування ВИКЛЮЧНО для тих, хто вказав у Додатку Київ як місце проживання.

5. І нарешті виборчий список формується за принципом: переможці у кожній Групі – це перша п’ятірка виборчого списку; другі місця кожної Групи – друга п’ятірка; і так далі. Нагадаю, що Групи пронумеровані, тож учасник з першої Групи посяде перше місце у своїй п’ятірці, а учасник з 5 групи – останнє. Також нагадаю, що дві групи - жіночі, тому в кожній п'ятірці буде представлено мінімум двоє жінок.

Головний недолік такої системи - велика роль випадковості. Але враховуючи досвід комп’ютерних ігор та деякі припущення Ларі Нівена, випадковість – це не завжди погано. Запропонована система, на думку Політради, задовольняє критеріям прозорості та демократичності, тому Політрада рекомендує її підтримати.

Голосування в партійному додатку вже є. Ми закликаємо КОЖНОГО з вас зайти туди та зробити свій вибір. Ми партія відкрита й даємо можливість кожному своєму прихильнику підтримати або не підтримати вищеописаний спосіб відбору. У Додатку ви матимете такі варіанти:
- я згоден з таким принципом формування списку;
- я не згоден з таким принципом формування списку;
- мені не подобається це голосування.

Голосування триватиме до 15:30 12 вересня.
Гайда голосувати!

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

 • А помните вы искали приглашения в Clubhouse?

  Полная база телефонных номеров Clubhouse выставлена на продажу в Darknet. Она содержит 3,8 миллиарда телефонных номеров. Это не только участники…

 • Рукожопые

  Семён Есилевский: Российские тыжпрограммисты случайно пустили прахом всю масштабную государственную кампанию по сокрытию настоящих масштабов…

 • Статья Путина и исторические мифы про "аниннарот"

  Важнейшим историческим мифом является то, что историю Руси как государства ведут от Рюрика. Но так ли это? Важнейшим признаком государства…

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments