Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Киянам 4:19

Дано: вибори до Київської міськради, куди йде ДемСокира. Необхідно сформувати список з 100 осіб і подати його в Мінюст до 15 вересня. При цьому, розподіл місць у списку має бути справедливим і прозорим, формула українських політпроектів "заніс грошей — маєш місце" нас не влаштовує. Йти в раду мають активні сокиряни, які мають авторитет серед членів партії і заявили про своє бажання йти на вибори.

Також ми маємо виконати вимогу закону щодо статевих квот - "при формуванні виборчих списків, партія повинна забезпечити у кожній п’ятірці (місцях з першого по п’яте, з шостого по десяте і т. д.) присутність як чоловіків, так і жінок - не менше двох кандидатів кожної статі". В нас є 60 кандидатів-чоловіків і 40 жінок - більше бажаючих серед жінок ми не змогли знайти, хоч і витратили на це два місяці.

Провести повноцінні праймеріз ми вже не встигаємо. Тому пропонуємо вам систему розподілу місць в партійному списку до Київської міськради, яка має задовольнити і учасників перегонів і виборців - тобто вас, наших улюблених донаторів та активістів.

1. Перше місце у списку закріпляється за квотою керівних органів партії, і цю квоту посідає Юрій Гудименко.

2. Решта кандидатів діляться на 5 Груп методом сліпого жеребкування: 3 Групи чоловічі, 2 – жіночі. Групи пронумеровані: 1,2,3,4,5 - це нам знадобиться пізніше. Жеребкування до Груп відбувається публічно та урочисто, у прямому ефірі на YouTube-каналі «Демократична Сокира».

3. У кожній Групі має бути приблизно однакова кількість членів Політради та однакова кількість членів Кабміну ДемСокири. Тому на початку жеребкуванням по Групам розподіляються члени Політради, потім міністри, потім активісти - і так загалом по 20 учасників у кожній групі.

4. Рейтинг учасників в середині групи визначається вашим голосуванням у додатку, по кожній групі окремо. Чим більше голосів набере учасник - тим вище він в рейтингу своєї групи. Це голосування ВИКЛЮЧНО для тих, хто вказав у Додатку Київ як місце проживання.

5. І нарешті виборчий список формується за принципом: переможці у кожній Групі – це перша п’ятірка виборчого списку; другі місця кожної Групи – друга п’ятірка; і так далі. Нагадаю, що Групи пронумеровані, тож учасник з першої Групи посяде перше місце у своїй п’ятірці, а учасник з 5 групи – останнє. Також нагадаю, що дві групи - жіночі, тому в кожній п'ятірці буде представлено мінімум двоє жінок.

Головний недолік такої системи - велика роль випадковості. Але враховуючи досвід комп’ютерних ігор та деякі припущення Ларі Нівена, випадковість – це не завжди погано. Запропонована система, на думку Політради, задовольняє критеріям прозорості та демократичності, тому Політрада рекомендує її підтримати.

Голосування в партійному додатку вже є. Ми закликаємо КОЖНОГО з вас зайти туди та зробити свій вибір. Ми партія відкрита й даємо можливість кожному своєму прихильнику підтримати або не підтримати вищеописаний спосіб відбору. У Додатку ви матимете такі варіанти:
- я згоден з таким принципом формування списку;
- я не згоден з таким принципом формування списку;
- мені не подобається це голосування.

Голосування триватиме до 15:30 12 вересня.
Гайда голосувати!

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments