Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Доповідь по ситуації на фронті

Як показали останні події, багато хто знов починає вестися на інформаційні закиди і вірити емоціям, а не фактам. І, що найсумніше, люди більше вірять сепаратистам, ніж власним Збройним Силам.Я розумію, що зараз у багатьох скрутні часи, а від новин складається враження, що попереду нас чекає лише пітьма, а надії немає взагалі. Проте, це не так, як би в цьому вас не намагались переконати ворожі підрозділи з інформаційно-психологічних операцій. Усе це — паршиві маніпуляції.

Це не перша і не остання заявка від сепаратистів про те, що вони зметуть нашу армію з позицій, чи візьмуть Одесу, чи дійдуть до Києва. І як ми вчергове бачимо, їхнї слова залишаються лише словами, мета яких полягає виключно в тому, щоб зародити зневіру та посіяти паніку.

Цього разу інформація про «початок війни» і про якісь повномасштабні наступи та удари сепарів зародилася в російських і в сепарських ЗМІ. І, як завжди, наші засоби масової інформації та неперебірливі лідери суспільних думок підхопили хвилю і понесли вже на своїх шпальтах та сторінках вірус зневіри.

Щоразу одне і те ж. Сепари роблять вкид — український народ, бідкається і тужить. Тим паче, дивно бачити з-під пальців українських блогерів та журналістів трансляцію оцього "війна почнеться" або "справжня війна почнеться". Війна вже почалася, вона триває вже 6 років і те, що вона не дійшла у київські двори, так це не тому, що всякі сепари щось там не починали, це тому, що проти тих фейкометів стоїть наша армія.

Так, через політичне керівництво країни, яке боїться брати на себе відповідальність, та намагається ховатися від викликів, які кидає війна, в армії вистачає проблем. Але також, в нашій армії вистачає хлопців та дівчат, солдат та матросів, сержантів та офіцерів, які точно знають для чого вони тут. Вони свідомо прийшли в армію захищати Батьківщину. Вони вмілі, вправні та хоробрі, Вони не дадуть спуску ворогу і захищають вас, тож не принижуйте їхній захист вашою недовірою.

Не забувайте про армію, підтримуйте своїх, та не годуйте ворога своїм страхом, панікою та зневірою.

Ми їх всіх вб'ємо.

Доповідь закінчив.

Матрос Иван Костенко, 503 ОБМП, спеціально для Демократичної Сокири.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments

Recent Posts from This Journal