Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Як можна проголосувати на цих місцевих виборах, якщо ви «понаїхали»?

Любі наші прихильники, на те, щоб віддати нам свій голос за місцем проживання у вас лишилося три дні один день! Змінити виборчу адресу можна онлайн, приблизно за сім хвилин. Останній день — 10 вересня.Що саме потрібно робити? Наша покрокова інструкція.

 1. заходимо в Приват24. Вкладка «Усі послуги» — вкладка «бізнес».

 2. обираємо «завантажити електронний сертифікат».

 3. підтверджуємо дані, обираємо пароль для ЕЦП (електронний цифровий підпис), завантажуємо його собі на комп’ютер. Наявність ЕЦП необхідна для зміни місця голосування.

 4. на сайті Державного реєстру виборців заходимо в особистий кабінет (верхній правий куток).

 5. обираємо вкладку «заяви, запити».

 6. авторизуємось за допомогою отриманого ЕЦП у кроці 3.

 7. підтверджуємо свої ідентифікаційні дані.

 8. обираємо «Звернення щодо зміни виборчої адреси», після чого переходимо до створення відповідної заяви, обравши вид «щодо зміни виборчої адреси».

 9. обираємо опцію «фактичне проживання», вводимо вашу фактичну адресу, натискаємо «подати заявку» і знову підписуємо її своїм ЕЦП. Уважно заповнюйте усі дані!

 10. отримуємо листа на пошту, що нашу заявку на зміну адреси отримано. Другий лист, що адресу вже змінено, ви отримаєте через 2-3 доби.
От і, власне, все.

Покваптесь, бо залишилось не так багато часу. Пробуйте, пишіть, якщо щось не вдається, будемо допомагати й розбиратись разом!

Ваша Партія.

Tags: ДемСокира, Полезное
Subscribe

 • Доброе утро

 • А шапочка, простите, где?

  Еврейская шляпа Judenhut (немецкий язык) или на латинском pileus cornutus («рогатая кепка»), представляла собой остроконечную шляпу конической…

 • Військовий переворот в США

  Георгій Тука: Слухаю радіо НВ і … ніяковію! Розповідають про гнигу, яка вийшла в Сполучених Штатах. В цій книзі розповідається про події кінця…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments