Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Не только наше чмо фанатеет от путина

Наступного тижня в США вийдуть мемуари Майкла Коена, особистого адвоката і одного з найближчих довірених осіб Трампа. Коен був засуджений на три роки позбавлення волі за надання неправдивих свідчень щодо контактів представників передвиборчого штабу Трампа з Росією.

Сьогодні в пресі з‘явились деякі цитати з цієї книги. Коен пише, що Трамп в захваті від Путіна, бо вважає його «найбагатшою людиною у світі». Путін, на думку Трампа, заслуговує на захоплення, бо він «здобув контроль над цілою нацією, і керує нею, як своєю власною компанією».

За словами Коена, Трамп розумів, що Путін ненавидить Гіларі Клінтон, бо вона висловлювалась на підтримку протестів в Росіі у 2011 році. Під час виборів Трамп намагався хвалити Путіна для того, щоб, якщо він програє вибори, принаймні мати підтримку своїм проектам в Росії.

«Завдати якомога більше шкоди Гіларі Клінтон було в їхніх спільних інтересах. Будь-якою ціною, навіть втручанням в американські вибори. І такі методи не викликали у Трампа жодного занепокоєння.»

Щодо проектів Трампа в РФ, Коен розповідає, що Трамп планував будівництво 120-поверхового п’ятизіркового готелю на Червоній Площі, який містив би 230 квартир для російських олігархів. Путіну Трамп збирався подарувати квартиру в пентхаусі, «аби до нього підлизатись».

«Таких понять, як патріотизм чи зрада, в голові Трампа не існує. Трамп використовував президентську кампанію для того, щоб заробити гроші.»

В своїх мемуарах Коен називає Трампа «брехуном, шахраєм, фальшивкою, расистом та злодієм».

Pavel Gintov

Tags: Пиздец, Политика, Трамп
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 58 comments