Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Урок політінформації

Щороку під перше вересня або під Новий рік, я пишу свою улюблену рубрику #торбоносці.

Я думала, що цього року, таки карантин якось зупинить цей Торбонсський двіж.

Но ніт.

Як би там не було, але лінійки - ето святоє, піп з кадилом на лінійці - ето святєйше. А от депутат/кандидат з брендованими торбами, каліндаріками, листівками і рештою макулатури - це даже святіше святєйшого.

Цього року, я побачила Харків. І це як перефразовуючи відомий вислів — побачити Харків і умєрєть. От тільки у випадку з Парижем померти можна, а у випадку з Харковом і Кернесоторбами - хочеться.

Це гидко!

Це ницо!

Це незаконно!!! Бо перш за все, у нас в навчальних і виховних закладах законом заборонена політична агітація та реклама. І оці от гєпи та решта торбопоклонніків можуть до всирачки розказувати про той нюанс, за яким агітація не агітація, поки кандидат не зареєструвався, але всі ж ми знаємо, що це саме найогидніший вигляд агітації і політичної реклами.

А ще, в ситуації із Кернесом, огида розбирає понад міру, бо доставку торбів з рекламою політичної партії імені Гепи у школи організували самі педагоги і представники департаменту освіти. Тобто, ті люди, які мали б у стінах школи захищати дітей від порушення їхніх прав. І їх не лякає, що вони самі порушують свій основний галузевий закон в частині де йдеться про невтручання політичних партій у навчальний процес.

Вони самі виросли рабами в раболєпії і вони мають на меті ростити все нові і нові покоління рабів. Давайте, наступного разу приведіть на уроки педофіла, якщо порушувати права так порушуйте повністю, не обмежуйте себе і свою блядську натуру, це вже ні до чого.

І я знаю, що зараз прийдуть батьки, яким "а шо такого" і "ето поможет бєдному насєлєнію" так от, поки ви підтримуватимете оце торбоносство, поки ви його заохочуватимете і закриватимете на нього очі, до тих пір у нас і буде бідне населення, яке потребуватиме торбочок, календариків і листівок від усяких гандонів на кольосіках.

Ви, саме ви, своїми руками, натягуєте на своїх дітей ярмо. Ви привчаєте їх до огидних подачок. Ви знищуєте їхнє базове право на власну гідність. Це все вашими руками і мовчазними ротами. Сподіваюся, це ярмо не тертиме їхні шиї.

Татуся Бо, міністерка освіти "Демократичної Сокири"

Tags: #торбоносці, ДемСокира, Политика
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments