Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Зеленський під час відкриття трансформаторної будки замість стрічки перерізав електричний кабель

Під час робочого візиту у Яготин президент Володимир Зеленський взяв участь в урочистому відкритті трансформаторної будки. Про це повідомляє офіційна вайбер-група Яготина.

“Володимир Олександрович приїхав у Яготин всього на дві години в рамках робочої поїздки, а стільки всього встиг, – повідомляє представник яготинського осередку прес-служби Офісу президента Богдан Швед. – Зокрема, Зеленський взяв участь у представленні трьох стратегій розвитку регіону, проінспектував ремонтні та реконструкційні роботи на двадцяти восьми об’єктах в рамках “Великого будівництва”, зустрівся з представниками чотириста сорока семи місцевих бізнесів, нагородив державними преміями та нагородами дев’ять тисяч шістдесять шість мешканців міста та відкрив п’ятнадцять нових закладів й інженерних споруд.”

Крім того, не на запис камер, Володимир Зеленський намалював розмітку пішоходного переходу.

“Але не всі урочистості пройшли гладко, – розповідає мешканець Яготина Мартин, якому президент не вручив жодної премії. – А все через надмірний поспіх. Так під час відкриття трансформаторної будки замість стрічки Зеленський перерізав електричний кабель. Міський голова Яготина, що також був присутнім на урочистостях з нагоди робочого візиту президента, щоб не виглядати невдячним, перерізав іншу частину того самого кабеля. На щастя, під час інциденту ніхто не постраждав, якщо не брати до уваги жителів прилеглих будинків, які залишились на пів дня без світла.”

“Ще ніколи Яготин не зазнавав так багато змін на краще. Безумовно, це були найкращі дві години в історії міста“, – резюмував представник яготинського осередку прес-служби Офісу президента.

Агенція фейкових новин UaReview

Tags: Зеленский, Трололо
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments