Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Єрмак i Фокін мають піти

Андрій Єрмак — по-справжньому дивовижне «туловіщє» нашої політики. У своєму тупому прагненні лягти під росіян та якомога глибше ковтнути їхні умови, він виймає з рукава старих, пожовклих як радянські газети, дідусів та змушує їх говорити огидні речі.

«И с той стороны, и с другой стороны было совершено много преступлений, которые в конечном итоге должны быть расследованы, и виновные пусть понесут наказание», — стверджує 87-річний Вітольд Фокін, заступник голови української делегації в ТКГ.

Виходить, ми маємо пробачити терористів та вбивць, а терористи та вбивці мають пробачити нас, українців, які не давали терористам та вбивцям нести свій «мир» далі. Ми маємо пробачити тих, хто обстрілював медиків та катував полонених. Вони мають пробачити тих, хто у складі своєї армії воював за свою країну. Єрмак та Фокін називають це компромісом. А схоже це на собаче лайно. Як і Єрмак з Фокіним.

«Если мы согласимся с их требованием всеобщей амнистии, они, думаю, пойдут нам навстречу и откажутся от требования менять Конституцию для спецстатуса», — висловлює сподівання Фокін.

А якщо не підуть? Є якийсь план Б, якщо росіяни вкотре витруть ноги об ваші сподівання на «компроміси та діалог»? Цікаво, чи розуміє Фокін ціну компромісу з росіянами? Це ж не він лежав в окопах, не він возив волонтерку, не він ховав друзів. І не Єрмак тим паче.

«Но сегодня, чтобы прекратить войну и уберечь жизнь бойцов и командиров, моя позиция — нужно объявить всеобщую амнистию, провести выборы, решить вопрос особого статуса отдельных районов, а лучше — всего Донбасса», — ділиться «рецептом миру» Фокін.

А ще вони там хочуть особливий статус. Не для окупованих територій, а для всього Донбасу. Мінус дві області. Керувати ними будуть оті вбивці та терористи, яких нам з вами пропонують пробачити і прийняти, віддавши в жертву наших воїнів і наших героїв. Для початку пробачити, а далі подивимось. І це говорить керівник Офісу Президента вустами непотрібної ляльки на ім’я Вітольд Фокін. Україна при Зеленському настільки розцвіла, що друга людина в державі говорить те саме, що й брудний лнрівський ватажок. У нас буде чудова країна з двома областями на сході. Мерами там будуть громадяни Росії, а депутатами офіцери армії Росії. Припинили війну зате.

Андрій Єрмак має піти. Вітольд Фокін має піти. Ці люди не мають права представляти Україну в ТКГ. Якщо вони виглядають як зрадники, звучать як зрадники, то вони і є зрадниками, і їм місце не перед камерами зі своєю маячнею, а в камері за чіткими звинуваченнями.

І так буде.

Демократична Сокира

Tags: ДемСокира, Ермак, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Вечереет

 • А знаете ли вы, что?...

  При создании культовой "Пластилиновой вороны" Григорий Гладков явно вдохновлялся Whisky in a Jar группы Thin Lizzy, а бридж "но тут лиса бежала..."…

 • Як сміються Іскандери

  Це просто епічно. Прем'єр Вірменії вчора сказав, що Іскандери — говно, бо спрацьовують лише у 10%. Можливо, ця правдива фраза буде коштувати йому…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments