Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Це черга на купівлю квитків на метро ВокзальнаЛюди не тупі - цього мене навчила робота в менеджменті та урбаністика. Люди ліниві і приймають дивні рішення, якщо інфраструктура зроблена по-дибільному, або їм не пояснили, як то треба.

Коли ви виходите з потягу, що робити далі - не зрозуміло зовсім. Навігації немає, підтягуючи валізу, ти просто йдеш по цих кончених сходах, куди всі йдуть.

Приходиш на метро і стоїш в черзі, бо які є альтернативи виїхати з вокзалу і хто про них де говорить?

Де зручний пересадочний вузол з громадським транспортом? Де місця для очікування? Де тінь і зелень для відпочинку? Де можливість замовити квиток онлайн?

А що є смарт кард чи оплата банківською картою ти дізнаєшся, вже коли відстояв чергу за квитки і дійшов до турнікетів. Там тебе чекає автомат Kyiv Smart Card, що не підключений до живлення.

Вихода нєт.

Illia Tsarenko

Tags: Идиотизм
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 29 comments