Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Місто засинає, прокидається коронавірус

Сьогодні на засіданні КМУ розглянуло питання обмеження нічної роботи в закладах громадського харчування навіть в ЗЕЛЕНІЙ зоні.

Пане Максим Степанов, пане Виктор Ляшко, поясніть будь ласка, чому заклад громадського харчування, який не влаштовує живої музики або дискотеки не може працювати цілодобово, як робив це останні кілька років? Чому ми маємо скорочувати кількість змін для персоналу, хоча всіма силами намагалися втримати їх після повного закриття на два місяці? Чому можна фактично все, але не працювати вночі?

В чому ваша проблема, панове? Чи це знову психологічний тиск на громадян, щоб всі розуміли серйозність проблеми? Ваші дії вбивають нас швидше за коронавірус. У вас було майже 9 місяців для підготовки. Ви казали народу, що ми хочемо розтягнути навантаження на лікарні. І вам повірили, затягнули паски і чекали.

Ви за 9 місяців прийшли тільки до того, що навчилися обмежувати. Повірте, терпець не безкінечний. Чи може ви з паном Аваковим нас привчаєте до комендантської години?

Настя Марена

Tags: Дебилыблть, Зеленский, Коронавирус, Степанов
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments