Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Скажіть, люба ДемСокиро, а де ваш, чорт забирай, звіт?!

*давляться коктейлем на узбережжі Середземного моря, а декого навіть гикавка прямо під Говерлою напала*

Ні, ми не забули про традиційний звіт за місяць. Ми просто вирішили його трішки відкласти, аби ви теж могли повернутись з відпусток. Відпустка — це право. Звіт — це обов’язок. Правом ми скористались, пора й обов’язки виконувати. Отже, що нам хочеться сказати про липень:

1. Так сталось, що ми помітили, як олігархи задумали скасувати Фонд гарантування вкладів фізичних осіб через Конституційний Суд. Ми не можемо впливати на суди, зате вміємо писати гарні тексти, які змушують суддів ховатись. А для закріплення результату ми ще й виходимо під суд. Як результат, справу зробили відкритою та перенесли. Збережено 89 мільярдів (!) гривень. Перемога? Однозначно!

2. Були на вістрі двіжу за українську мову, на яку раптово (насправді — ні) вирішив наїхати сталініст зі Слуги народу Максим Бужанський. Ми радо приєднались до двох акцій під Верховною Радою, а також зарядили кілька потужних постів на цю тему (дивно, що після них в Бужанського нічого не відсохло, а в тім — хтозна).

3. Офіційно приєднали до праволіберальної мережі ще два міста — Івано-Франківськ та Вінницю. Хоч осередки працювали давно, ми банально не мали можливості урочисто їх відкрити через карантин. Тепер ці маленькі гріхи ми спокутували.

4. Вперше в історії провели онлайн-сеанс чорної магії за підтримки миколаївської Баби Свєти. Жертва — лялька вуду Дубінського — ВудуБінський, якщо коротко. У перформансі змогли взяти участь усі осередки ДемСокири — ми читали мантри та проклинали Сашу найжахливішими прокльонами. Сподіваємось, зовсім скоро у Дубінського щось відсохне. Або, як мінімум, випаде рука Коломойського з одного місця…

5. У Запоріжжі ми приєднались до акції на підтримку Ріфмастера, Дугарь та Кузьменко, яких незаконно утримують за ґратами вже понад 200 днів. Аналогічно — у Києві.

6. У тому ж Києві та Харкові ми взяли участь в акціях українського бізнесу, який потерпає від інвестиційних нянь в масках та з молотами. Чомусь няні не спілкуються п’ятьма мовами, як обіцяв Зеленський, а просто волають “аткривай дверь, сук*_блят*_нах*й”

7. Отримали перший мітинг під своїм офісом. Виявляється, один юнак, на його думку, був несправедливо забанений у нашому неофіційному чаті “D7 Barrens Chat”. Відтак, він прийшов з друзями вимагати справедливості під офіс. Після аудієнції у Гудименка конфлікт було вичерпано, а хлопці отримали за свою позицію фірмові бафи ДемСокири.

8. Завдяки тому ж неофіційному чату ми зібрали рекордну кількість донатів — понад 900 000 гривень! Історія просто неймовірна. То був пізній вечір п’ятниці, до гарної цифри бракувало буквально 15 000. Тож ми увімкнули перфекціоністів та оголосили в Баренсі заклик до донату. В обмін на ці 15 000 Гудименко пообіцяв записати відео, де він каже слово «помідорка», а це дорого коштує, просто повірте. Невдовзі він це, до речі, зробить, а якщо ні — то ми повідомимо всьому Баренсу його адресу і тоді він отримає персональний помідорковий мітинг у себе під вікнами… Так от, у результаті сума була зібрана, тому ми сердечно обіймаємо всіх учасників чату та віртуально тиснемо вам руки.

А якщо вас цікавить, на що пішли усі ці гроші — переходьте за цим посиланням. Хоч там не лише про гроші, а й про акції, заяви та лонгріди.

Ну і не забуваємо про донат. Чим більшим він буде, тим більше ми зробимо й про все вам гарненько розповімо.

Щиро Ваша, Демократична Сокира.

Tags: ДемСокира
Subscribe

Posts from This Journal “ДемСокира” Tag

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments