Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Просто треба йти24 серпня — День Незалежності.

Для українців це не просто свято. Після початку російської збройної агресії ми всі усвідомили, що незалежність — це не те, що дається просто так. Незалежність — це свобода, а свободу росіяни ненавидять — тому придушуватимуть всюди, де напхали своїх колаборантів.

Незалежність не варта нічого без тих, хто готовий за неї вбивати і вмирати. Єдине, що досі стримує нас від окупації Росією та повернення в таке бажане малоросами совкове стойло — це наші захисники та захисниці.

Нинішня влада не хоче жодних асоціацій з військовими. Вони бояться та не розуміють людей, які воюють за Україну — ба більше, система все частіше подає їм сигнали, що саме вони «заважають» Президенту виконати умови капітулянського «миру». Системні репресії проти ветеранів та волонтерів, на вістрі яких знаходиться ганебна «справа Шеремета» — лише верхівка айсберга.

Минулого року Президент Зеленський відмінив військовий парад на День Незалежності. Замість своїх вояків країна побачила дуже дивне шоу з репом, оголеними грудьми та безумством, яке в народі майже миттєво охрестили «бадоєвщиною». Спільнота відреагувала на це одностайно — ветерани, військові та волонтери організували свій власний захід — Марш Захисників України, який впевнено увійшов до історії України як унікальне явище. Вперше в історії повністю аполітичний захід, який організовувався ветеранським рухом, зібрав таку кількість учасників і зміг сформувати таку чудову атмосферу.

Не пафосний стройовий крок. Але і не звичне ходіння з прапорами.

Країна бодай вперше побачила своїх справжніх захисників — які можливо не вміють чеканити крок та тягнути носок, але вміють захищати Україну. І це було прекрасно.

Цього року Рух Ветеранів України з низкою інших військових та патріотичних організацій знову проводить Марш Захисників України 2020. Ми були на минулому Марші — і будемо на цьому!

Захід оголошено аполітичним. Демократична Сокира поважає ветеранів достатньо, щоб не використовувати марш у якості майданчика для політичного піару — і це принципово. Тому ми звертаємось до всіх своїх прихильників з проханням — в ЖОДНОМУ разі не брати та не використовувати партійну символіку!

У цей день ми — громадяни, які хочуть висловити солідарність. І підтримати тих, хто захищає нас.

Збираємося в Києві, в Парку Шевченка, о 10:00.

Наш день. Наш Марш. Наші Захисники.

Слава Україні!

Tags: ДемСокира
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments