Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Просто треба йти24 серпня — День Незалежності.

Для українців це не просто свято. Після початку російської збройної агресії ми всі усвідомили, що незалежність — це не те, що дається просто так. Незалежність — це свобода, а свободу росіяни ненавидять — тому придушуватимуть всюди, де напхали своїх колаборантів.

Незалежність не варта нічого без тих, хто готовий за неї вбивати і вмирати. Єдине, що досі стримує нас від окупації Росією та повернення в таке бажане малоросами совкове стойло — це наші захисники та захисниці.

Нинішня влада не хоче жодних асоціацій з військовими. Вони бояться та не розуміють людей, які воюють за Україну — ба більше, система все частіше подає їм сигнали, що саме вони «заважають» Президенту виконати умови капітулянського «миру». Системні репресії проти ветеранів та волонтерів, на вістрі яких знаходиться ганебна «справа Шеремета» — лише верхівка айсберга.

Минулого року Президент Зеленський відмінив військовий парад на День Незалежності. Замість своїх вояків країна побачила дуже дивне шоу з репом, оголеними грудьми та безумством, яке в народі майже миттєво охрестили «бадоєвщиною». Спільнота відреагувала на це одностайно — ветерани, військові та волонтери організували свій власний захід — Марш Захисників України, який впевнено увійшов до історії України як унікальне явище. Вперше в історії повністю аполітичний захід, який організовувався ветеранським рухом, зібрав таку кількість учасників і зміг сформувати таку чудову атмосферу.

Не пафосний стройовий крок. Але і не звичне ходіння з прапорами.

Країна бодай вперше побачила своїх справжніх захисників — які можливо не вміють чеканити крок та тягнути носок, але вміють захищати Україну. І це було прекрасно.

Цього року Рух Ветеранів України з низкою інших військових та патріотичних організацій знову проводить Марш Захисників України 2020. Ми були на минулому Марші — і будемо на цьому!

Захід оголошено аполітичним. Демократична Сокира поважає ветеранів достатньо, щоб не використовувати марш у якості майданчика для політичного піару — і це принципово. Тому ми звертаємось до всіх своїх прихильників з проханням — в ЖОДНОМУ разі не брати та не використовувати партійну символіку!

У цей день ми — громадяни, які хочуть висловити солідарність. І підтримати тих, хто захищає нас.

Збираємося в Києві, в Парку Шевченка, о 10:00.

Наш день. Наш Марш. Наші Захисники.

Слава Україні!

Tags: ДемСокира
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments