Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Більше Сеймів Богу Сеймів!

Понад усе ми любимо живе спілкування. Оці zoom-конференції та інші аналоги живої комунікації, до яких ми звертаємось у зв’язку з карантином — дістали. Охххх, а ще ж є голосові повідомлення…

Демократична Сокира — за офлайн та розвіртуал кожного нашого прихильника, (звичайно ж, з дотриманням усіх заходів безпеки). Ніщо не може замінити живого спілкування, і саме тому ми так любимо Сейми, на яких ви нас чесно запитуєте, а ми — чесно відповідаємо.

Хто бодай раз був на Сеймі ДемСокири, має знати — наші з’їзди не для того, аби пафосно піднімати руки на голосуваннях та виголошувати нудні промови. Наш Сейм — це, передусім, можливість побачитись із вами наживо. Говорити не через лонгріди та звіти, а в очі.

15 серпня поговорити і побачитися в Одесу разом з’їхались голови миколаївського та запорізького осередків — Світлана Таранова та Олександр Лебідь, лідер партії Антон Швець (та його стильні фіолетові рукавички), спікери Максим Діжечко, Михайло Ведмідь, Христина Морозова, Ярослав Матюшин та Дмитро Шамрай. Усіх їх можна було ловити та засипати всіма можливими питаннями.

Величезний респект десяткам донорів та прихильників, що здолали немалий шлях та вистояли в заторах перед Одесою (кілометрові затори, Карл!). Ви — ядро ДемСокири. Без вас Сейм — не Сейм.

Про що говорилось на Сеймі? Були привітання Демократична Сокира. Одеса з Днем народження від голів інших осередків. Були серйозні заклики від Швеця до об’єднання, а від Діжечка — не нехтувати телефонною книгою, адже, можливо, саме в ній — люди для вашого виборчого штабу. Морозова нагадала про репресії з боку ОП та сепарів, які знову рвуться до влади. Були й численні виступи на тему майбутніх виборів, на які, як ви знаєте, ми йдемо. Кожен з наших осередків буде вирішувати самостійно — як і з ким йому йти на вибори. Це — партійна децентралізація, і це круто.

Південь взяв естафету в Києва. Хто буде наступним? Захід? Схід? Північ? Ніхто точно не знає, але тільки-но з’явиться інформація про ще якийсь Сторона_світу_Сейм, ми обов’язково повідомимо.

Лишайтеся з нами, у нас правий лібералізм, розумні люди, вино і сейми. А ще ми Рух без олігархів і працюємо виключно за ваші донати.

Tags: ДемСокира
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment