Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Герой каптрудаНажаль, є велика проблема з назвами нагород. По факту, існує два різних звання Героя України:

1. З присвоєнням ордена Золота Зірка
2. З присвоєнням ордена Держави

Перший до 2014 року вручався дуже рідко, бо там треба був особливий героїзм, а за відсутності бойових дій на території України, його вручали то пожежникам, то ветеранам минулих війн. З 2014 зі зрозумілих причин ситуація з кількості нагороджених дуже сильно активізувалася. Ним нагороджен небесна сотня, багато учасників АТО (на жаль, більшість посмертно) та інших крутих людей.

Другий видається просто за видатні досягнення. Ну президенту могло сподобатися що ви створили багато робочих місць, або гарно виступили на його корпоративі. Доказів цих заслуг не треба, ви просто молодець на думку президента. Там є як круті, так і всякі зашкварені. Кілька таких героїв у Криму підтримали окупацію, а більшість нагороджені були ще Кучмою. Цей орден куди менш престижний і є продовженням радянського героя соцтруда.

Скрябін опинився саме в компанії нагороджених орденом держави. Тому це ніяк не ставить його нагороду в один ряд з полковником Гордійчук, котрий мало не загинув, виводячи підрозділ із оточеної Савур-Могили. Зате в цьому списку купа колишніх міністрів, директорів дп, академіків тощо. Більше ніж упевнений, що Кучма і Янукович просто нагороджували своїх приближених крепкіх хохяйствєнніків. От тепер Зеленський нагородив ще й свого "колегу по цеху'.

Ще тут проблема в самому в статусі нагороди і навіщо така нагорода існує. Її варто було давним давно ліквідувати. Героєм України можуть вважатися лише ті, хто отримав нагороду за героїчний вчинок. Директорів збиткових заводів та інших корупціонерів важко назвати героями - придумайте для цього іншу нагороду.

Богдан Кузьмич

Tags: !
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments