Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

А наш конкурс їбанутих створінь продовжується

Ірина Фаріон агітує за партію Свобода.Цікаво те, що різниця між Фаріон і умовним Азіровим полягає тільки в мові спілкування. Світогляд і набір слів в них абсолютно однаковий: "толерасти", "соросята", "гейропа" стововно опонентів - це винятково кремлівський дискурс. Та й навіть випускають їх на одних і тих же медведчуківських телеканалах.А потім будуть нити, що це через Порошенка в них рейтинги впали і це Порошенко віджер в них майже всю притомну частину виборців...
І чого б це?

Mason Lemberg

Мене у цьому потоці лайна більше оцей фрагмент зацікавив: "Його ця гниль обрала, щоб знейтралізувати, знищити і врешті розстріляти Майдан через Війну, закладену мінським форматом. Іловайськ і Дебальцево цьому найкраще підтвердження".

Це ж шедевр, як зламати людям мізки.

"Війна закладена мінським форматом". Тобто до Мінська війни не було б чи вона б розсмокталася :) "І Іловайськ цьому підтвердження..." Іловайськ, Карл, який стався до мінських домовленостей - цьому підтвердження. Це ж треба талант, щоб так ґвалтувати причинно-наслідкові зв'язки.

В принципі технологія зрозуміла - концентровано накидати резонансні слова: "розстріляти Майдан", "війна", "Іловайськ", "Дебальцево", "мінський формат", на які реагують емоційно, і прив'язати їх до єдиної персони. І вуаля - її читачі киплять праведним гнівом.

Олена Грей

Tags: Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 38 comments