Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Не хочеш, щоб тобою грали - стань гравцем

Ті, хто стверджує, що Росія підтримує білоруську опозицію, досі не вивчили, як працює Росія.

Ті, хто стверджує, що Росія підтримує Лукашенка, досі не вивчили, як працює Росія.

А працює вона в усіх конфліктах останнього часу так: кладе яйця в обидві корзини та намагається перевести протистояння у форму системної кризи для максимального ослаблення опонента. Тактика контрольованого хаосу. Після чого діє з напівмертвим супротивником по ситуації.

А в чому слабке місце всіх російських планів?

В тому, що в їхніх розрахунках (і так завжди, бо це основа їхнього світобачення) народ, маси, люди - завжди об'єкт. Завжди бидло, яким можна крутити, як представник ромської національної меншини сонцем.

Тому коли народ виявляє себе, як суб'єкт - як спільнота, що має власний інтерес та здатна до самоорганізації, значно виростає вірогідність, що російські плани підуть по олені бондаренко.

Саме тому я вітаю білоруські протести.

Бо будь-який Майдан - навіть якщо в Кремлі щиро вірять, что все схвачено - насправді виробляє імунітет проти московських планів.

Єдиний можливий імунітет.

Victor Tregubov

Tags: Лукашенко, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 51 comments