Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Їм потрібна наша підтримка

Ми запитали у наших прибічників — що має робити Демократична Сокира щодо виборів в Білорусі?

На момент, коли написано цей текст, у варіанту «вимагати від президента Зеленського не визнавати результати таких "виборів"» — понад 99%. Рідкісна для нас одностайність. Через це ми і беремо на себе відповідальність та вважаємо за необхідне відреагувати ще до завершення голосування.

Бо саме зараз — щогодини, щохвилини на вулицях Мінська та інших міст Білорусі ллється кров людей, які просто повстали проти очевидної брехні.

Ми не маємо права втручатися у внутрішні справи іншої держави. Разом з цим, ми знаємо, як це — коли тебе вбивають, а поруч намагаються зробити вигляд, що нічого не відбувається.

Ми можемо і маємо показати білорусам, що бачимо, і що нам не все одно. Що ми підтримуємо не тих чи інших їхніх політиків. Що ми підтримуємо їх, їхню рішучість, їхнє прагнення до свободи.

Ми можемо також підказати нашому МЗС та голові нашої держави, що те, що відбулося в Білорусі — точно не вибори. І точно не слід вітати з ними нікого. Хотілося б бути впевненими, що там і так в курсі, але, на жаль, не виходить — окремі персонажі в «Слузі народу» вже вітають «переможця» особисто.

Для цього ми збираємося 12 серпня о 19:00 на Майдані біля Стели. Висловити підтримку білорусам та казати деякі дуже важливі речі вголос.

Якщо відчуваєте, що так буде правильно — приходьте й ви. Кому ж, як не нам, знати, що в такі часи дуже важливо відчувати підтримку і бачити довкола своїх.

Віктор Трєгубов, співзасновник Демократичної Сокири.
Tags: ДемСокира
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments