Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Білорусь — тримай Сокиру!

Лукашенко довго вів свій народ до цієї потужної хвилі спротиву. Адже не можна народові повсякчас закручувати гайки і не отримати рівноцінну відповідь.

Нині білоруси довели, що вони можуть боротися. Боротися за власну волю. За право обирати, а не дивитися намальовані і вигадані результати чийогось вибору. За право жити у державі, яка не вбиває та не нівечить громадян.

За це боролися і ми. Ми проходили цей шлях. І зараз його проходять наші сусіди.

Демократична Сокира офіційно проголошує свою підтримку білорусам. Бо право голосу, право безпеки, право на захист від поліцейського свавілля, право на мирний (та не тільки) протест — це ті права, які ми підтримуємо усюди.

І ми віримо, що у вас все вдасться!

Ми звертаємося до нашого Президента, щоб він визнав нелегітимними офіційні результати виборів у Білорусі, та перестав розповідати якісь незрозумілі байки.

Ми виходимо на акції протесту по всій Україні, щоб підтримати білорусів.

Слава Україні!
Жыве Беларусь!

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 18 comments