Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ти їх в двері, вони в вікно

Схоже, у нас з'явився рекорд максимального суддівського свавілля від судді Вовка. Цього разу — Вовка Печерського (не того, що на плівках, а його друга).

Саме сьогодні, 6 серпня, о 16:00 розпочалося засідання Печерського райсуду у справі про виплату 250 мільйонів доларів Суркісам. Засідання цього не повинно було б бути і про нього ніхто не знав ще вранці, але воно є. Суркіси хочуть змусити Приватбанк заплатити їм 250 мільйонів доларів, які були вкрадені Суркісами і Коломойським з Приватбанку, проведені через ряд офшорних компаній і розміщені на депозитах сім’ї Суркісів. Про це прямо говорить звіт аудиторів Кролл, який публікувала американська преса.

Слухання відбудеться з максимальним числом порушень. Просто тупо максимальним. Навіть за мірками судді Вовка те, що сьогодні відбудеться, лютий неймовірний треш.

По-перше.
Повістку вручив представникам Привату не суд, А ЛЮДИНА СУРКІСІВ. А суддя-то хоч на засіданні буде? Чи представники Суркісів просто скажуть, що їм треба і це впишуть в рішення суду? Ну, я б робив так, а яка вже різниця. Можна ще будівлю суду і працівників в оренду здавати.

По-друге.
Повістку вручили сьогодні вранці. А засідання в 16:00. Повістку вручили хрін зна хто. Зрозуміло, що представники Привату можуть просто не встигнути прибути, не кажучи вже про підготовку, до того ж у них можуть бути інші заплановані засідання на цей час.

По-третє.
Та виконавча справа, по якій проходить це засідання ВЖЕ ЗАКРИТА і передана в правоохоронні органи. Після такого повторні виконавчі дії не можуть бути застосовані. Але суддю Вовка це не зупинить і якесь рішення все-таки буде і мін'юстівські корупціонери знову почнуть з цим рішенням бігати і говорити що «виконують законне рішення суду».

По-четверте.
Терміни по цій виконавчій справі минули.

По-п'яте.
Ця справа перебуває в касації Верховного суду і суддя Вовк не може нічого розглядати.
Я такого відвертого трешака і такого вовчого комбо ще не зустрічав. Суддя Вовк творить максимальну дічь. Вищій раді правосуддя, що складається з інших суддів, на таке традиційно плювати, тупо плювати. Замість того, щоб хапати і крутити суддю Вовка (обох відразу) вони вимагають акуратніше висловлюватися про наші суди.

Хлопці куди акуратніше?

ВИ ТАМ ОХ@ЇЛИ БЛ@ДЬ ЗОВСІМ, ТВАРЮКИ?
Ці Вовки скоро себе намісником бога на Землі призначать. ОАСКівський призначить Печерського, і навпаки. Дуумвірат буде. Напевно і тоді ВРП вимагатиме ставитись до подібних рішень з повагою.

Вчергове з тексту позову стає зрозуміло, що виконавча служба Мін'юсту діє в спайці з Суркісами і Вовком, бо рішення має бути направлене на полегшення для виконавчої служби стягнення вкрадених Суркісами коштів на користь Суркіса. Це знову-таки не можливо без керівництва Мін'юсту.

Ще раз. Це повернення краденого, про що говорять аудитори Приватбанку. Ці гроші це НЕ ГРОШІ Суркісів, це фіктивні кредити, які були виведені на Суркісів з Приватбанку.
Це крадене у нас всіх, тому що за націоналізацію заплатив КОЖЕН ІЗ НАС.

І ці крадені чверть мільярда доларів виконавча служба Мін'юсту, Печерський райсуд, Гайченко, Малюська, Вовк та решта намагаються віддати Суркісам, прикриваючись розповідями про законність.

Приблизно зрозуміло, що ми всі будемо робити з суддями після зміни влади. Що робити з ОП, яка танцює з цими вовками, також питань не виникає. Земельне питання штука проста.

А от що робити зі «світлими» і «чесними» людьми, скажіть мені на бога?

Антон Швець, співзасновник Демократичної Сокири

Tags: ДемСокира, Коломойский
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments