Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Новых лиц вам к кофейкуVolodymyr Ariev: Новий заступник керівника офіса Зеленського - колишній член команди МВС Захарченка - Олег Татаров, той самий, який переслідував Майдан. Нутро Зеленського все більше дається взнаки. Тепер Татаров куруватиме правоохоронну систему (привіт Авакову!) і протидію корупції.

Перший дзвічонок, правда, протидія не корупції, а НАБУ, у якої Печерський суд забрав справу проти суддів ОАСК, чиї розмови про переворот, реванш та інші жахливі речі, стали шоком для всіх. Можна не сумніватися на які три букви скерують цю справу. І ДБР у цій дорозі буде лише перевалочним пунктом. А все тому, що Зеленському перед виборами заманулося лояльності і контролю за адмінсудами. Розізлений падінням рейтингу хлопчик остаточно вирішив погратися в Януковича? Тим швидше для нього все закінчиться.

Tags: Зеленский, Пиздец, Политика
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 18 comments