Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Демократична Сокира йде на вибори. Тепер офіційно!

Але про все по порядку. Відгримів Великий Сейм Партії! І ми ділимось деталями з тими, хто пропустив цю грандіозну подію з волинками, пивом, посвятою в лорди та рок-музикою.

Повний зал демсокирян з усіх куточків України, Ігор Щедрін, який вибігає на сцену під Breaking the Law, Антон Швець під слоганом «Працюй, курво» розповідає про легітимність, київські лорди присягають на вірність — атмосфера, яку не передати жодними словами чи кадрами.З’їзди ДемСокири — це завжди щось особливе. Це 100 літрів пива від активістки, в якої був день народження. Це «Многая літа» на повний зал від невідомого чолов’яги. Це несподівані гості — в тому числі їжачки та собаки… Сейми такі ж феєричні, як і наші акції, тільки от без антагоністів у вигляді суддів та олігархів. Ми — партія позитивних героїв.

А тепер давайте про ділову частину. Головна тема Сейму — звісно, місцеві вибори. Минулоріч, на парламентських, до влади прийшла зграя артистів, впереміш із латентними русофілами, непрофесійними господарниками та людьми епохи динозаврів. Вони захопили міністерства, обласні та районні адміністрації та ключові державні установи. Наш обов’язок — не допустити їх в міські ради.

Що ДемСокира пропонує містам?

Кандидатів, які пройшли шлях від активіста до потенційного депутата. Які вибороли своє місце не через знайомство з вождем партії, а завдяки праці в активі партії. Саме вони невдовзі будуть просити вашої підтримки в обмін на професійну роботу в міських радах. А не в обмін на лавочки та подвійні склопакети в під’їздах. Ці люди не голосуватимуть за дерибан землі та зміну її цільового призначення під чергову «мутну» висотку, адже за кожним голосуванням ви зможете стежити в додатку. І, звісно, впливати своїм вибором на депутатів від ДемСокири.

Ми самостійно ведемо команду в Київську міську раду. Нас втомили депутати, які вміють лише красти та впорядковувати клумби. У кращому випадку — ставити неякісні дитячі майданчики. У нас будуть кандидати, за яких не буде соромно. Які своє місце не куплять, а зароблять. Ми сідаємо за стіл переговорів із патріотичними силам по всій країні. Ми готуємось до бою із ворогами. І нехай наші союзники будуть проти канабісу, зате вони будуть за Україну і проти Росії та зрадників.

Що ДемСокира пропонує Україні?

Три речі — три головні принципи, над якими працюватиме партія. По-перше, контроль за медіа в питанні поширення російської пропаганди. Це — сильний суспільний мовник, незалежний регулятор та ретельна перевірка джерел фінансування телеканалів. По-друге, суди. Немає незалежних судів — немає держави, адже будь-який чорт в мантії може одним рішенням відібрати мільярди у народу України. По-третє, правоохоронна система, без якої не працюватиме ні перше, ні друге. Захист бізнесу від лап СБУ та МВС, люстрація, яку не можна скасувати через суд та докорінна перебудова правоохоронних органів. Ці речі потрібні країні і ми знаємо, як їх реалізувати.

А як щодо праволіберальної спільноти? На Сеймі ми вперше в історії нагородили людей, які відзначились роботою для партії.

За суттєвий вклад у розвиток правого лібералізму — відзнакою «За заслуги перед партією».

За активну участь в системній розбудові організації — відзнакою «Терен»

За суттєву допомогу партії фінансовими, матеріальними чи будь-якими іншими ресурсами — відзнакою «Янгол». Перелічувати цих героїв праволіберального «труда» ми не будемо, тому що їх аж надто багато. А значить — працьовитих людей у нас не бракує. Однак окрема подяка — Сергію Позняку, нагородженому вчора відзнакою «Янгол», одному із наших найвірніших лоялістів та донаторів. Останній тиждень бізнес Сергія страждає від вкрай офігівших «інвестиційних нянь» в балаклавах та з шевронами МВС. Вибиті двері, зникле майно, сумнівні ухвали суду — бізнес-клімат в кращих традиціях Януковича. Але ми підтримуємо Сергія, а він підтримує нас.

Також на Сеймі були поважні гості з патріотичних партій — Ірина Геращенко (Європейська Солідарність), Володимир Омелян (ексміністр інфраструктури) та Кіра Рудик (Голос). Ми щиро вдячні цим людям за присутність та підтримку.

Восени ми поведемо своє військо в бій. Проти нас — Слуги народу упереміш з Шарієм під протекцією Росії через ОПЗЖ. Попри свою тотальну нікчемність, вони були і є сильними суперниками. Але ми будемо боротись. Рік тому нас було втричі менше — втричі менше донатів, втричі менший рейтинг, втричі менше користувачів додатку. Цього, мабуть, все одно недостатньо. Тому ми й зараз просимо вашої підтримки. Ваша підтримка важлива! Ваша допомога важлива! Ви важливі!

Долучайтесь, поки не пізно.

Ваша Партія.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments