Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Метод СН: спиздити, перейменувати та панувати

Якщо раптом хтось не знав, то криворізький нардеп Карявченков (більш відомий як Юзик) отримав завдання відродити футбольний клуб Кривбас, який зник вже багато років тому.

І до місцевих виборів Юрій в одному кроці до успіху, рецепт якого виявився елементарним. Мабуть в офісі простих рішень накреативили.

Суть в тому, що він просто взяв інший криворізький клуб "Гірник", який має свій бренд і давню історію, та переназвав його в Кривбас.

Всьо. Бінго. Перемога. Відродили.

У мене тепер аж башка розривається від креативу.

Наприклад, щоб Юзику похудіти, треба впіймати якогось дрища і переназвати його в Юзика.

А щоб Кривий Ріг став найбільшим і найкращім містом країни, треба Київ переназвати в Кривий Ріг. (програма мера, на якого Юзик балотується, не дякуйте).

А щоб Зеленський став Рейганом, то треба Рейгана переназвати в Зеленського. Що, він помер, кажете? То не страшно, з мертвих спросу менше.

Піздєц піздєцкій...

Сергій Мокряков

Tags: Зеленский, Пиздец
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments