Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Як вам відомо, завтра у нас Великий Сейм

А якщо невідомо — то слухайте уважно.

Окрім того факту, що ми всі за вами скучили, а ви за нами також, ми плануємо зробити декілька важливих заяв. Зокрема, про участь партії у місцевих виборах, до яких залишилось дуже мало.

Деякі заяви будуть несподівані, як і гості нашого Сейму. Їм ви можете, до речі, поставити згодом будь-які питання.

Ще одна важлива річ, яку вам варто знати, перш ніж збиратись на Сейм. Як відомо, кілька місяців тому ми почали видавати картки Члена команди Демократичної Сокири. Якщо ви залишали заявку на отримання такої штукенції, то забрати її можна буде ПРЯМІСІНЬКО на Сеймі.

Навіть якщо у вас виникли якісь проблеми з картою, всі питаннячка можна буде вирішити також на Сеймі, а при вашому бажанні — ще й передрукувати картку.

Приходьте на наш Великий Сейм. Зробимо невеличку паузу. Бодай на півдня, бодай на кілька годин. Переведемо подих, зустрінемось, подякуємо вам за підтримку. Беріть себе, друзів та родину.

ЗАВТРА, 2 серпня, 13:00.
Київ, паб Портер, вул. Жилянська, 107.
Найближчі станції метро — Університет і Вокзальна.
Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments