Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Пачиму вы считаете Шария кремлёвской гнидой!?? (c)

Признаюся відверто: я стала схибленою на Шарії. Тому що впевнена у тому, що вже пора боятися тих, хто прийде після зелених. І якщо за Бойком в основному піде електорат середнього та старшого віку, то Шарій і його партія крадуть у нас молодь. А коли ворог краде молодих — це найстрашніше з того, що можна уявити. Бо якщо це йому вдасться, це означатиме, що ми програли війну.

Поки я мандрувала Україною, я дорогою багато читала. І от на texty.org натрапила на цікавезну статтю (ось тут можна почитати детально).

Якщо зовсім коротко: Шарій наліпив в Україні освітні платформи, які займаються ловитвою молодих душ. На платформах (одна з них «ЯШарю») розміщені різноманітні вебінари, тренінги і курси, які охоплюють напрочуд широке коло тем: бізнес, фінанси, спорт, психологія, особистий розвиток. Тобто, як то кажуть, кроют по площадям. І якщо молода людина захоче знайти в одному місці якомога більше цікавих тем, то вона їх знайде. На сайті у Шарія. Все зручненько в одному місці.

А ось тут починається найцікавіше: сайт і айпі-адреса знаходяться в РФ і обслуговуються російською компанією Variti.За тією ж адресою б’ється і магазин Шарія, який торгує партійним мерчем: футболки, прапорці, бейсболки, повітряні кульки та решта шарійовської хуйні.А тепер цитата з офіційного сайту російської компанії: «Технології Variti — програмно-апаратний комплекс, хмарний сервіс і набір послуг, що забезпечують максимальну доступність сайтів та інтернет-сервісів клієнтів в агресивному зовнішньому середовищі за рахунок забезпечення захисту від різного типу мережевих атак (наприклад, від DDoS) і надання додаткових сервісів, що збільшують надійність, доступність і безпеку».

Тобто ми бачимо, як безпекою інформаційних ресурсів партії, яка позиціонує себе українською, опікується російська компанія. Компанія, що співпрацює з балалайним жовтезним РЕН-ТВ (федеральний телеканал), а також з… тадаммм! — Лайф.ру, російським пропагандистським ЗМІ. Лайф.ру, за визначенням СБУ, є «бойовим підрозділом інформаційних спецоперацій» і в Україні заборонений ще з 2014. Отака хуйня, малята.

Але і це ще не все. Платформа «ЯШарю» містить також історичний та літературний розділи. Де історія та література вихолощені до стану кастрата, ведуться російською мовою та не містять жодної згадки про події 20 сторіччя. Жодної згадки про російсько-українську війну і про те, що Росія — аагресор.

Стаття на «текстах» має бути продовжена, автор обіцяє цілий цикл і в ньому багато цікавого. Я буду слідкувати і в свою чергу розповідати вам. Або самі слідкуйте і читайте, посилання в тексті я вам дала.

Олена Монова

Tags: Политика, Шарий
Subscribe

promo ibigdan dezember 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments