Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Шлях Януковича

Учора був черговий обшук у бізнесмена та нашого донатора Сергія Позняка по фіктивній справі.

«Правоохоронці» беруть взагалі «лєві» справи і приходять на обшук до тих, кого хочуть потрусити. Інвестклімат в Україні дуууже спекотний. Це вже не перший обшук у Позняка.

Інвестиційні няні ломились в його офіс у Львові — в ухвалі суду одні компанії, а двері вибивають в інші. Зараз же обшуки відбуваються в Харкові — поліцейські спочатку закрили працівників в офісі, пізніше виявилось, що зникла барсетка одного з них… «Конфіскували особисті кошти 40 тисяч доларів. Показав декларацію та довідку з податкової про сплату з них податків, відповіли що їм по%єр» — розказав нам Сергій.

Вчора був знову ж черговий обшук на Еконія. Виробництво та дистрибуція питної води та дитячого харчування. У справі про «викрадення» людини. СЕО компанії Ірину Варагаш звинувачують в замовленні на викрадення людини. Нібито вона кілька років утримувала людину в підвалі. Але чомусь всі ці роки, поки людина була «викрадена», вона спокійно відвідувала суди... Ось такий кіднепінг.

І там, і там Нацпол.

Щотижня трусять по три-чотири айтішні фірми. Кого легше, кого сильніше, кого взагалі жорстко. Цих, як правило, податковий десант в СБУ трусить, тобто зазвичай СБУ + податкова.

Класно президент позбавив силовиків можливості займатися економічними справами. На п'ятірочку з плюсом. Слідчі судді в долі та підмазують все це лайно. Відмінний план — до карантину та рецесії додати ще й кошмарення бізнесу. Аху*нний план.

Володимире Олександровичу, у вас там рейтинг вже якраз, як у Януковича перед Майданом.

Саме час повторити всі помилки Федоровича.

З таким же результатом.

Щодо перевертнів у погонах і корупціонерів під виглядом правоохоронців — всі вже зрозуміли, що люстрація повинна бути такою, щоб скасувати через суд було неможливо.

Ми партія бізнесу і звичайно не будемо стояти осторонь. Тож далі буде.

Anton Shvets, співзасновник Демократичної Сокири

Tags: ДемСокира, Зеленский, Политика, Экономика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments