Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Шлях Януковича

Учора був черговий обшук у бізнесмена та нашого донатора Сергія Позняка по фіктивній справі.

«Правоохоронці» беруть взагалі «лєві» справи і приходять на обшук до тих, кого хочуть потрусити. Інвестклімат в Україні дуууже спекотний. Це вже не перший обшук у Позняка.

Інвестиційні няні ломились в його офіс у Львові — в ухвалі суду одні компанії, а двері вибивають в інші. Зараз же обшуки відбуваються в Харкові — поліцейські спочатку закрили працівників в офісі, пізніше виявилось, що зникла барсетка одного з них… «Конфіскували особисті кошти 40 тисяч доларів. Показав декларацію та довідку з податкової про сплату з них податків, відповіли що їм по%єр» — розказав нам Сергій.

Вчора був знову ж черговий обшук на Еконія. Виробництво та дистрибуція питної води та дитячого харчування. У справі про «викрадення» людини. СЕО компанії Ірину Варагаш звинувачують в замовленні на викрадення людини. Нібито вона кілька років утримувала людину в підвалі. Але чомусь всі ці роки, поки людина була «викрадена», вона спокійно відвідувала суди... Ось такий кіднепінг.

І там, і там Нацпол.

Щотижня трусять по три-чотири айтішні фірми. Кого легше, кого сильніше, кого взагалі жорстко. Цих, як правило, податковий десант в СБУ трусить, тобто зазвичай СБУ + податкова.

Класно президент позбавив силовиків можливості займатися економічними справами. На п'ятірочку з плюсом. Слідчі судді в долі та підмазують все це лайно. Відмінний план — до карантину та рецесії додати ще й кошмарення бізнесу. Аху*нний план.

Володимире Олександровичу, у вас там рейтинг вже якраз, як у Януковича перед Майданом.

Саме час повторити всі помилки Федоровича.

З таким же результатом.

Щодо перевертнів у погонах і корупціонерів під виглядом правоохоронців — всі вже зрозуміли, що люстрація повинна бути такою, щоб скасувати через суд було неможливо.

Ми партія бізнесу і звичайно не будемо стояти осторонь. Тож далі буде.

Anton Shvets, співзасновник Демократичної Сокири

Tags: ДемСокира, Зеленский, Политика, Экономика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments