Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Скеля і ти

Штучна скеля.

Скелю будували багато століть. Скелю будували при імператорах. Скелю будували при комуністах. Скелю будували при нацистах, але недовго, і знову продовжили при комуністах, які замінили нацистів на себе.

І скелю продовжили будувати при Незалежності.

Цю скелю підтримують і досі. Заборона там, потрібен дозвіл тут. Там перевірка, тут обмеження. Тут будьте ласкаві хабар, там будьте ласкаві ще один. Вартість посади написана на серветці. Бути багатим погано. Бізнесмени всі крадії. Голосуй, він не збреше. По телевізору сказали. По радіо сказали. В метро сказали.

Цеглина. Цеглина. Ще цеглина.

І маємо скелю. Навіть три скелі. Ту, що називають державним апаратом. Ту, що називають законодавством. І ту, що називають суспільним договором.

Надійно спаяні самим народом в одну непохитну скелю цементом дурощів та корупції, підкупів і неосвіченості, на хиткому фундаменті Надії і над проваллям Вічності.

У яку падають і в якій зникають цілі нації.

Чим ми займаємося тут, у ДемСокирі, вже третій рік поспіль? Тим самим, чим займається вся українська нація — лупаємо скелю. Ти це знаєш. Бо ти лупаєш її разом з нами.

Бий. Бий. Бий сильніше.

І ти бачиш, як ламаються багатомільйонні корупційні схеми. Як мільярдер Коломойський програє у вже підкуплених судах. Як президенти відмовляються від своїх слів, депутати голосують не так, як планували, як судді репетують і подають скарги.

Це страх. Страх — найкращий товар. Тож продовжуй бити. Бий ще. Бий. Бий. Бий.

І ти бачиш, як ті ідеї, які раніше навіть не обговорювались, бо «електорат не зрозуміє», стають частиною світу довкола тебе. Як всі навколо починають говорити про те, про що раніше говорили тільки ми. Як сама реальність змінюється під нашими ударами.

Це — слова. Слова, які говорять тисячі людей, змінюють світ. Кожен пост — це удар. Кожне інтерв’ю — удар. Кожен мітинг — серія ударів. Бий ще. Бий!

І ти побачиш, як змінюється сила твого удару.

Там, де раніше скелю лупав тільки ти, зараз працює багатотисячна організація українців. Від Сан-Франциско до Краматорська ми працюємо над єдиною метою. Кожного дня. Організація стає більшою. Вона росте. Вона не визнає кордонів, бо українці є усюди. Ми говоримо з ними. Ми показуємо їм скелю. Ми даємо їм інструмент. І вони стають поряд з нами. У США, Канаді, Британії, Німеччині, Чехії, Литві, Естонії, в Азії та в Австралії — всюди. Ми — найбільший в світі інструмент з лупання скель.

І ми переможемо. Ми знищимо цю скелю.

І збудуємо з її цеглин фондову біржу.

Допомогти нам можна тут.

Юрій Гудименко. Співзасновник Демократичної Сокири.Tags: ДемСокира
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments