Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ветеранам потрібна перемога

Вітаємо!

Пам'ятаєте, як на минулих виборах в РГК НАБУ двоє журналістів ZIK та НАШ пройшли замість представників ветеранської спільноти? На першому ж засіданні були надані беззаперечні докази накрутки голосів за них, та їх було виключено. Тепер оголошено довибори.

Демократична Сокира вважає, що ми всі маємо відновити справедливість, проголосувавши за ветеранів. Обидва з яких, до речі, вже були в РГК попереднього скликання і чудово себе зарекомендували.

А ще тому, що ми любимо ветеранів.

Крок 1. Тиць сюди — це сайт для інтернет-голосування за кандидатів до РГК НАБУ. Голосування розпочалось о 9:00 і завершується о 20:59, тому робіть це тут і зараз. Не відкладайте на потім.

Крок 2. Тицьнути кнопку «Розпочати голосування», пройти тест та погодитися з умовами голосування.

Крок 3. Вказати електронну адресу — на неї буде надіслано код підтвердження ̶п̶р̶о̶ ̶ч̶и̶п̶у̶в̶а̶н̶н̶я̶ , який необхідно вписати у відповідне поле на сторінці голосування.

Крок 4. Вказати номер мобільного телефону (український GSM-оператор), на який буде надіслано sms-повідомлення з кодом. Цей код необхідно вписати у відповідне поле на сторінці голосування.

Крок 5. Обрати кандидатів, поставивши позначки навпроти їх прізвищ і натиснути кнопку «Проголосувати». Ось, до речі, ці люди.

Салата Максим Сергійович, активіст Ветеранське Братерство, ветеран полку "А30в", член РГК НАБУ попереднього скликання.

Трофименко Віктор Євгенович, Дніпро-1, секретар РГК НАБУ попереднього скликання.

І, звісно, поширюємо цю інформацію. До бою!

Діжечко Максим

UPD: РГК: голосування за 2 членів зупинено

27 липня 2020 року у день відкритого рейтингового Інтернет-голосування з обрання двох членів Ради громадського контролю при НАБУ замість тих, повноваження яких достроково припинені, відбулись технічні збої на стороні хостинг-провайдера, на серверах якого розгорнута система голосування.

У зв’язку з цим, в певний проміжок часу впродовж дня сторінка Інтернет-голосування, як і вебсайт Національного бюро були недоступні.

Станом на 17:00 год. 27 липня 2020 року наслідки технічного збою не усунено, що унеможливлює проведення Інтернет-голосування відповідно до встановлених вимог.

У зв'язку з чим ухвалено рішення про зупинення голосування. Про дату проведення нового голосування повідомимо додатково.

Tags: Без рубрики
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 38 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

Recent Posts from This Journal