Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ветеранам потрібна перемога

Вітаємо!

Пам'ятаєте, як на минулих виборах в РГК НАБУ двоє журналістів ZIK та НАШ пройшли замість представників ветеранської спільноти? На першому ж засіданні були надані беззаперечні докази накрутки голосів за них, та їх було виключено. Тепер оголошено довибори.

Демократична Сокира вважає, що ми всі маємо відновити справедливість, проголосувавши за ветеранів. Обидва з яких, до речі, вже були в РГК попереднього скликання і чудово себе зарекомендували.

А ще тому, що ми любимо ветеранів.

Крок 1. Тиць сюди — це сайт для інтернет-голосування за кандидатів до РГК НАБУ. Голосування розпочалось о 9:00 і завершується о 20:59, тому робіть це тут і зараз. Не відкладайте на потім.

Крок 2. Тицьнути кнопку «Розпочати голосування», пройти тест та погодитися з умовами голосування.

Крок 3. Вказати електронну адресу — на неї буде надіслано код підтвердження ̶п̶р̶о̶ ̶ч̶и̶п̶у̶в̶а̶н̶н̶я̶ , який необхідно вписати у відповідне поле на сторінці голосування.

Крок 4. Вказати номер мобільного телефону (український GSM-оператор), на який буде надіслано sms-повідомлення з кодом. Цей код необхідно вписати у відповідне поле на сторінці голосування.

Крок 5. Обрати кандидатів, поставивши позначки навпроти їх прізвищ і натиснути кнопку «Проголосувати». Ось, до речі, ці люди.

Салата Максим Сергійович, активіст Ветеранське Братерство, ветеран полку "А30в", член РГК НАБУ попереднього скликання.

Трофименко Віктор Євгенович, Дніпро-1, секретар РГК НАБУ попереднього скликання.

І, звісно, поширюємо цю інформацію. До бою!

Діжечко Максим

UPD: РГК: голосування за 2 членів зупинено

27 липня 2020 року у день відкритого рейтингового Інтернет-голосування з обрання двох членів Ради громадського контролю при НАБУ замість тих, повноваження яких достроково припинені, відбулись технічні збої на стороні хостинг-провайдера, на серверах якого розгорнута система голосування.

У зв’язку з цим, в певний проміжок часу впродовж дня сторінка Інтернет-голосування, як і вебсайт Національного бюро були недоступні.

Станом на 17:00 год. 27 липня 2020 року наслідки технічного збою не усунено, що унеможливлює проведення Інтернет-голосування відповідно до встановлених вимог.

У зв'язку з чим ухвалено рішення про зупинення голосування. Про дату проведення нового голосування повідомимо додатково.

Tags: Без рубрики
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 38 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →