Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Перший кандидат у мери від Демократичної Сокири

Ви цікавилися про наші плани на місцеві вибори? Ось наші плани: Микита Соловйов висувається на посаду мера Харкова. Далі - інформація від самого кандидата.Рік тому закінчилися дивно призначені і так само проведені вибори до ВР. У них вперше Демократична Сокира взяла участь як партія. На них я вперше спробував свої сили у ролі кандидата. Мене тоді надзвичайно приємно вразила кількість людей, які мене підтримали, допомагали нам вести агітацію, брали участь в роботі штабу. І тоді свій підсумковий пост подяки я закінчив обіцянкою, що буду кандидатом всіх, хто мене підтримав, і надалі.

Пройшов рік, скоро вже місцеві вибори. Фаворит виборів мера Харкова, на жаль, добре відомий - це Кернес. Основний його конкурент — це Фельдман від ОПЗЖ. Нас чекає дуель на зоопарках. Напевно, будуть ще кандидати, імовірно, їх буде чимало. Але поки про свій намір балотуватися не заявив ніхто, кого б, на мій погляд, хотілося підтримати небайдужим патріотично налаштованим харків'янам. При цьому, я бачу в соцмережах і особистих розмовах запит на кандидата від активістів.

Тому ми з харківським осередком Демократичної Сокири прийняли рішення висунути мене кандидатом в мери. Я йду кандидатом на вибори мера. Заручившись допомогою усіх вас, я хочу довести, що дуже багатьох в місті дістало правління Кернеса. Що дістали олігархічні міжусобиці. Дістала постійна проросійська і радянофільська риторика та позиція. Дістали фонтани та зоопарки замість інфраструктури. Своєю участю у виборах я хочу показати, що ми є, нам не все одно, нас багато, і з нами варто рахуватися.

І я дуже сподіваюся, що це висунення буде підтримано багатьма. А підтримка і допомога нам будуть дуже потрібні вже на стадії висування. Тому що, на відміну від «господарів міського бюджету», для нас сума застави майже в 230 тис. гривень — це багато. Ці гроші необхідно буде зібрати. Зараз ми вирішуємо організаційні та юридичні моменти з порядком проведення кампанії зі збору коштів. Впевнений, що максимум за пару тижнів все буде готово. І якщо ви хочете бачити мене кандидатом, якщо ви вважаєте, що моє висування піде на користь місту, будь ласка, відкладіть на це 50-200-1000 гривень. Вони будуть для нас дуже важливі.

Що стосується участі партії у виборах до міськради, то поки можу з упевненістю сказати одне — ДемСокира візьме участь в цих виборах. Але форма участі поки не визначена. Ще йдуть переговори та консультації з іншими патріотичними і демократичними партіями. І впродовж тижня-двох ми приймемо остаточне рішення та оголосимо про нього.

Микита Соловйов, Демократична Сокира.

P.S. Ви можете допомогти нам вже зараз.

Крок перший: Розповсюджуйте цей пост усюди, де можете, і де не можете.
Крок другий: Переходьте за посиланням, та надсилайте нам донати.
Крок третій: Ставайте до лав Демократичної Сокири та виходьте разом із нами на акції.

Факт простий: без вас нічого не відбудеться, і Україна сама не зміниться.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments