Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Особливості життя в інформаційному болоті

В Україні зараз є дві основні проблеми: війна і економіка, що котиться у прірву (падіння ВВП порядка 10% у 2020).

Але цих тем у інформпросторі майже немає. Замість цього ми обговорюємо, хто трахнув Мендель і як Аваков переміг сільського дурачка.

Вчора зразу декілька людей, яких я поважаю, написали, а чого ми сремося?

А сремося ми тому, що є інформполітика держави і вона не про війну чи економіку, а про сіськи Мендель. І це не проблема опозиції. Вона, за визначенням, реагує на дії влади. Це проблема влади, що формує інформполітику.

Президент Зеленський, ньюсмейкер країни номер один, не пише роликів про війну. Він не пише про робочі місця. Нічого конкретного не пам'ятаю про бізнес, бюджет, податки, місцеве самоврядування.

Зате він пише, як купається, їсть шаурму, займається спортом і тролить водіїв вантажівок. Звичайно, цей брєд не може толеруватися нормальними людьми. І ми говоримо, що це брєд. Особисто я дуже хотів би не сратися. Але для цього владі треба припинити робити дічь

Сергей Марченко

Tags: Медиапиздота, Политика, Фейспалм
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments