Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Спасение рядового РейтингаNick Vest: Террорист выходит из автобуса, демонстративно показывает, что он сдается и больше минуты ждет, когда к нему хоть кто-нибудь подойдет.

Спустя полторы минуты к нему вразвалочку подходят даже не взрывотехники, потому как под свитером у него могла быть взрывчатка, а силовики и наконец арестовывают.

Ребята, гоните этих сценаристов, на IMDB этому кино рейтинг будет 1 из 10. Просто напоминаю - зам главой офиса президента работает некий Юрий Костюк...так вот - он был сценаристом всех трех сезонов сериала Слуга народа...


відео на фб

Ольга Кирилюк: Чи правильно я вловила послідовність подій?

1. У понеділок увесь ФБ палає від того, що президент і зелена влада кинули помирати пораненого бійця. Від того, що поки боєць помирав 4 доби, головнокомандувач вєсєлілся на державній дачі, бо устал ат вайни.

2. У вівторок терорист бере заручників.

3. Але терорист не висуває адекватних вимог, а тільки просить президента зробити єдине, що той уміє, - записати відосік.

4. Президент, о диво!, записує відосік. По суті, виконує вимогу терориста, чого в цивілізованому світі не зробить жоден президент при пам’яті. Але офіс президента каже, що бубочка поговорив з терористом і той погодився відпустити трьох заручників. От який у пацана дар переконування. Путіна не зміг, то хоч терориста!

5. Кремлівська медіаповія Скабєєва верещить, що тепер потрібно говорити і з терористами на Донбасі!

6. Цілий день усі слідкують за цим трешем і, звісно, забувають про воїна, загиблого з вини зеленої влади і президента!

7. Виявляється, що воду заручникам приносить поліцейський, який керував групою, що розслідувала справу Шеремета. Саме цей поліцейський проводив брифінг, на якому оголосили винними Ріфа, Кузьменко й Дугар. Цьому поліцейському тепер слава й увага. Бо раніше тільки матюки.

8. Поліція оголошує усі західні області (з якого, бляха, дива?!) такими, що там триндець, як страшно, а отже, посилює контроль, патрулювання і т.ін. За дивним збігом, саме ці області останнім часом найбільше починають прозрівати і виявляти незадоволення бубочкою. Тобто тепер ми маємо чітке (на державному рівні) таврування західних областей як осередків тероризму!! Нам кажуть: запам"ятайте - не Донбас тепер місце проблем, а Західна Україна! Шо не ясно?! Бєндєровци єті плахіє.

9. Силовики рапортують, що терориста знешкодили. Провели блискучу спецоперацію.

10. Виявляється, що на місці подій перебував заступник голови офісу бубочки. Цей заступник відповідає за піар бубочки!

11. Наближені до зеленої влади журналісти, як наприклад Бутусов, починають гучно розказувати про те, що президент проявив ЛЮДЯНІСТЬ і врятував заручників! І взагалі – якби не він, то хана всьому!

Тобто тепер він не мудило, яке покинуло вмирати пораненого воїна, а мужній і людяний рятівник заручників.

12. Але!

Згодом з’являється відео, на якому чітко видно, що терорист довго й покірно чекає, поки його знешкодять!!! До нього підходять двоє щупленьких людей без спеціальних засобів захисту. Скручують руки і кудись забирають.

13. Потім виводять із автобуса заручників.

14. І тільки потім …. до автобуса, у якому немає ні терориста, ні заручників приїздить БТР і спецпризначенці, які влаштовують шоу з вибухом і нібито затриманням терориста, якого, нагадаю, судячи з відео, уже там і близько нема!!

15. Але на фото, які раніше розповсюдила поліція, терорист лежить під ногами у спецпризначенців!

16. ФБ палає , називаючи усе проведене в Луцьку фарсом і постановкою!

17. Але важливе наразі інше! Ми маємо чітко пам’ятати, що до обрання бубочки у нас не було таких терактів! І ніколи, наголошую, НІ-КО-ЛИ такого не було, щоби президент, упи..дивши вєсєліцца на державну дачу, покинув умирати на полі бою пораненого воїна!

Ще один ракурс:


відео на ютубі

Tags: Зеленский, Пиздец, Политика, Фейл
Subscribe

promo ibigdan gruodis 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 17 comments