Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Привіт, це Віктор Трегубов і це лонгрід про порно

Хоча, насправді — про лицемірство, яке дорого коштує бідній країні.

ДемСокиру інколи звинувачують в аморальності. Мовляв, ви виступаєте за легалізацію секс-роботи, медичний канабіс, та, страшно сказати, рівнозначний юридичний статус одностатевих та звичайних сімей. А ще за те, щоб людей перестали трусити за порно!

Ми ж повсякчас наголошуємо: ми не проти моралі. Ми проти нав’язування моралі чиновниками та контролю її поліцейськими. Простіше кажучи, ми не хочемо, щоб люди, які ґвалтують жінок у відділках, могли саджати інших жінок за те, що вони цицьки на камеру показали. Ми проти, щоб ті ж поліцейські паралельно «обілечували» секс-працівниць.

Отже, ми вважаємо, що морально — це коли людина сама вирішує, з ким спати, чи кому показувати цицьки та піськи за умов обопільної згоди. Хай навіть і за гроші. Так, більшість з нас так би не робили, але якщо вона хоче — це її, тієї людини, цицьки чи піськи. І навряд чи хтось від цього помре. Особливо в країні, де депутати і кандидати в мери сраку народу безкоштовно тичуть.

Ми зазвичай обговорюємо моральний аспект. Але є й бюджетний. Про те, скільки бюджет може виграти від легалізації медичного канабісу та спрощення промислового використання конопель (про рекреаційний я поки мовчу, це окрема тема), може довго розповідати наш спікер Дмитро Шамрай.

Нещодавно ж я поспілкувався з представником української компанії-хостера, що паралельно має майданчики в Нідерландах. Класична ситуація: бізнесу нічого не потрібно, просто законодавче полегшення. За словами співрозмовника, однієї тільки легалізації adult-контенту вистачить, щоб Україна дуже сильно підскочила вгору по кількості хостинг-майдачників та інвестиціям в них.

При тому, що Україна і зараз не пасе задніх за мірками регіону — Росію випереджає — але могла б зробити це власною фішкою. Могла б вийти і в лідери — просто якщо скасувати тупу норму, що голим цицькам немає місця на святій українській землі, а Порнхаб у рубриці Most viewed in Ukraine нагло бреше. І що найсмішніше — могла зробити це роки тому, і зараз вже мати відповідні зиски.

Але, нє. Ми високоморальні, не те що якісь там голландці. Ми сидимо і робимо вигляд, що в УРСР сексу немає, а в нашій країні ніхто ніколи не мастурбував і не збирається. Тим часом поліцейські постійно бавлять нас розповідями про те, як вони побороли злочинність, накривши квартиру, де дівчина перед веб-камерою роздяглась (і чомусь відмовилась поділитися прибутком). Особливо цікаво читати коментарі під такими звітами в соцмережах.

Таким чином, навіть можливість побудувати хоч щось, схоже на нову економіку, у нас ламається об цілком африканський традиціоналізм, який не має зі справжньою моральністю нічого спільного. Люди дрочать, люди ходять на ПорнХаб, і в Україні чудово діють порностудії — просто віддаючи частину прибутку кому треба в контролюючих органах. Ми втрачаємо живі та реальні гроші навіть не на підтримці «суспільної моралі», а на підтримці можливості її демонстративно та лицемірно симулювати.

Я не кажу, що варто лише дозволити те й те — і до нас інвестиції потечуть бурхливою рікою. Потрібен ще й захист прав власності, і нормальна судова система. Але навіть там, де ми могли б хоч якось виграти в сусідів просто за рахунок того, що вони — лицемірний скрепостан, ми також обираємо шлях фарисейства.

ДемСокира, наприклад, проти фарисейства.

Підтримай ліберальні цінності та свободи гривнею.

Співзасновник партії Демократична сокира Victor Tregubov

Tags: ДемСокира, Политика, Экономика
Subscribe

Posts from This Journal “ДемСокира” Tag

 • Сделай Фирташа беднее

  Завтра Демократична Сокира проведет митинг под Верховным Судом. Тема - температурные коэффициенты. Те кто читает Марка Савчука, уже не раз видели…

 • The world's biggest archive of nothing

 • Приходьте святкувати :)

  Нашому щастю немає меж. Як і розпачу Коломойського та його друзів. Але нас це мало цікавить. Сьогодні Коломойський потрапив під санкції. Усій його…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 41 comments

Posts from This Journal “ДемСокира” Tag

 • Сделай Фирташа беднее

  Завтра Демократична Сокира проведет митинг под Верховным Судом. Тема - температурные коэффициенты. Те кто читает Марка Савчука, уже не раз видели…

 • The world's biggest archive of nothing

 • Приходьте святкувати :)

  Нашому щастю немає меж. Як і розпачу Коломойського та його друзів. Але нас це мало цікавить. Сьогодні Коломойський потрапив під санкції. Усій його…