Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Феномен німецького %ацапізму

У червні компанія Ernst & Young Global Limited проводила аудит німецької компанії Wirecard і недорахувалась 1,9 млрд € – 1/4 балансу.

Wirecard AG має 6000 співробітників у 26 странах світу- величезна технологічна компанія в топ-10 платіжних операторів світу.

Топ-менеджерів звільнили.

Ціна акції за 7 днів упала зі 100 до 1,28 €. Керівництво Wirecard проводило махінації з рахунками, щоб підвищити капіталізацію компанії і зробити її більш привабливою для інвесторів.

22 червня 2020 року був заарештований генеральий директор Wirecard AG Маркус Браун, а 25 червня 2020 року оператор подав заяву про неплатоспроможність.

26 червня 2020 року Управління фінансових операцій Великої Британії заморозило діяльність в країні Wirecard Card Solutions Limited (WDCS) за ліцензією, яка дозволяє видавати віртуальні платіжні карти.

Wirecard Card Solutions Limited створила численні додатки для мобільних платежів, в т.ч. власний мобільний платіжний додаток Wirecard.

Пошук ще одного екс-менеджера збанкрутілого платіжного німецького оператора Wirecard AG 40-річного Яна Марсалека [Jan Marsalek] завершено сьогодні- стало відомо, що він втік до Мінська і вже стало відомо, що він співпрацював з ФСБ

Операційний директор (з 2010 року) Ян Марсалек (на фото) - потрапив у компанію, коли йому було 20 років, інвестував 7 млн.$ у Gram Павла Дурова, регулярно виїжджав у Чечню пообідати з "місцевим політиком", відвідував Ірак, Лівію. Мутний тип.

У квітні 2020 року KPMG не виявила низки операцій, здійснених німецькою платіжною компанією Wirecard, а в червні Ernst & Young відмовився підписувати її фінансову звітність за 2019 рік, оскільки 1,9 млрд євро, яких не вистачало на рахунках, взагалі не існувало.

Банкрутство Wirecard AG перетворюється на одну з найбільш вражаючих кримінальних справ у німецькій економічній історії і черговий шпіонський скандал за участі ФСБ РФії.

Volodimir Bondal

Tags: Дебилыблть, Экономика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments