Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Не зупиняємось

⏤ Скажіть будь ласка, як ви ставитесь до того, що в МОН видали нову рагульну постанову по освіті&
❄︎ біжимо кабанчиком до відповідальної за напрямок освіти ⏤ Татусі Бо, беремо рецензію на постанову. Передали. Видихнули.

⏤ Доброго дня. Чому ви не зреагували на сьогоднішню заяву з розвитку МОЗу?
⏤ Маємо принцип втручання лише у ті напрямки, за якими маємо експертів.
⏤ Дивно. Але мені подобається.

⏤ Доброго дня. Я донор Д7 з перших днів. Чому ми не підтримали тему по збільшенню податків для айтішників, адже можемо підвищити пенсії і все таке.
⏤ Ви точно наш донатор? Ми праволіберали.
⏤ Ладно. Я перевіряв.

Більше трьох тисяч діалогів ми мали у липні у соціальних мережах та поштою. Кожен з вас отримав відповідь на свої запитання. На всі запитання. “Ой, то ви на старті такі розумні, потім здуєтесь” ⏤ казали нам три роки тому, забуваючи про те, що ми уже на етапі створення мали разючу відмінність від багатьох рухів ⏤ ми побудували Д7 на живих людях. На тисячах донатів живих людей. І перше, у що ми вкладаємо ресурси ⏤ це комунікація. Адже кожна людина, що вкладається у Д7 має право отримати відповідь на всі свої питання. Це одна з основних наших цінностей. Ми близько. Ми поряд. Нашу політику можна помацати.

Вчора от у одному з чатів для прихильників зробили атата за те, що ми досі не розказали, чим займались у червні. Так от:

1. Домоглись, щоб Верховний Суд визнав Суркісів та Коломойського пов'язаними особами. Це врятувало для України 1 мільярд гривень. Справа у Верховному суді тягнеться ще з грудня 2019, але ми терплячі та любимо досягати свого. Досягли. Боремось далі.

2. Закидали яйцями фанатів Шарія, які наважились вийти на мітинг в центрі Києва. Ну мусять же у них бути хоч якісь яйця. Разом з нам був Рух Ветеранів України та інші патріоти. Серед людей втрат немає. Курячі яйця, на жаль, повністю розбиті в бою. Прихильники Шарія деморалізовані та повернулись у свої кококо-куточки.

3. Провели перші в історії Демократичної Сокири та, мабуть, і всієї України електронні вибори голови осередку. За допомогою кіберпанку та нашого додатку харків’яни переобрали головою Микиту Соловйова. Сили та витримки йому!

4. Відкрили два нові осередки у Білій Церкві та Ірпені. Як ви вже зрозуміли, це далеко не обласні центри, а значить — що наша праволіберальна мережа розширюється та збільшується. Очікуйте нас у своєму місті/селі/смт.

5. Вийшли під Кабмін проти призначення ще одного чорта в Уряд. Зеленський та Шмигаль трахнули порядність і протягнули регіонала та плагіатора Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти та науки. Заходи проти цього збочення паралельно пройшли у Львові, Одесі та Харкові.

6. Запустили сайт ГО Демократичної Сокири для наших донаторів — sokyra.space. Там можливість фінансування окремих проєктів для тих, хто планує підтримувати окремі напрямки роботи ДемСокири.

7. А поки ви читали попередній абзац, проєкт «Сокирою в освіту» зібрав ще кілька сотень гривень. Це — дебютний проєкт на новому сайті для донаторів. Його керівник ⏤ Татуся Бо зібрала активістів з оствіти і прямо зараз розбирає по кістках мракобісся у варіативних предметах та готує курс дистанційної підтримки для батьків та викладачів. Якщо у вас обливається серце кров'ю через українську освіту — заходьте та спонсоруйте цю ініціативу. І, звісно, стежте за ходом виконання та витраченим коштами.

8. Виготовили та розіслали першу партію карток «член команди Демократичної Сокири». Це приємна дрібничка, яка означатиме — ви свій або своя.

9. Остаточно було викинуто на мороз двох ватних журналістів, які за допомогою накруток пройшли до РГК НАБУ. Їм би довелось складно, адже в Раді 10 активістів, яких підтримали ми, тож рано чи пізно тим двом бідолахам довелося б піти. Краще — рано.

… а про решту наших звитяг, а також скільки пішло грошей на ці звитяги читайте у повних звітах.

Звіт ГО Демократична Сокира.

Звіт ПП Демократична Сокира.

І давайте не забувати, 99% української політики спонсорується фінансово-промисловими групами задля впливу та віджиму ваших грошей. Але у вас є шанс трішки зменшити цю цифру, ставши одним із наших донорів.

Щиро ваша, Демократична Сокира.Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Posts from This Journal “ДемСокира” Tag

 • Нам потрібні 9 хвилин твого часу

  Як тобі відомо, Д емократична Сокира йде на міські вибори, у тому числі й у Києві. Оскільки наші фінансові ресурси дуже обмежені у порівнянні з…

 • "Не той" менталітет

  Після дописів про легалізацію медичного канабісу, секс-роботи, грального бізнесу ми побачили, що людей прогресивних, що не бажають ставати у позу…

 • НУ ШО ЛОМАЧЕНКО? ПОМІГ ТОБІ ТОЙ МОСКОВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ?

  Це було речення для привернення вашої уваги. А тепер до діла. Ми хочемо з вами зустрітись. Все готово — місце, час, наші кандидати, куби. Бракує…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments