Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Не зупиняємось

⏤ Скажіть будь ласка, як ви ставитесь до того, що в МОН видали нову рагульну постанову по освіті&
❄︎ біжимо кабанчиком до відповідальної за напрямок освіти ⏤ Татусі Бо, беремо рецензію на постанову. Передали. Видихнули.

⏤ Доброго дня. Чому ви не зреагували на сьогоднішню заяву з розвитку МОЗу?
⏤ Маємо принцип втручання лише у ті напрямки, за якими маємо експертів.
⏤ Дивно. Але мені подобається.

⏤ Доброго дня. Я донор Д7 з перших днів. Чому ми не підтримали тему по збільшенню податків для айтішників, адже можемо підвищити пенсії і все таке.
⏤ Ви точно наш донатор? Ми праволіберали.
⏤ Ладно. Я перевіряв.

Більше трьох тисяч діалогів ми мали у липні у соціальних мережах та поштою. Кожен з вас отримав відповідь на свої запитання. На всі запитання. “Ой, то ви на старті такі розумні, потім здуєтесь” ⏤ казали нам три роки тому, забуваючи про те, що ми уже на етапі створення мали разючу відмінність від багатьох рухів ⏤ ми побудували Д7 на живих людях. На тисячах донатів живих людей. І перше, у що ми вкладаємо ресурси ⏤ це комунікація. Адже кожна людина, що вкладається у Д7 має право отримати відповідь на всі свої питання. Це одна з основних наших цінностей. Ми близько. Ми поряд. Нашу політику можна помацати.

Вчора от у одному з чатів для прихильників зробили атата за те, що ми досі не розказали, чим займались у червні. Так от:

1. Домоглись, щоб Верховний Суд визнав Суркісів та Коломойського пов'язаними особами. Це врятувало для України 1 мільярд гривень. Справа у Верховному суді тягнеться ще з грудня 2019, але ми терплячі та любимо досягати свого. Досягли. Боремось далі.

2. Закидали яйцями фанатів Шарія, які наважились вийти на мітинг в центрі Києва. Ну мусять же у них бути хоч якісь яйця. Разом з нам був Рух Ветеранів України та інші патріоти. Серед людей втрат немає. Курячі яйця, на жаль, повністю розбиті в бою. Прихильники Шарія деморалізовані та повернулись у свої кококо-куточки.

3. Провели перші в історії Демократичної Сокири та, мабуть, і всієї України електронні вибори голови осередку. За допомогою кіберпанку та нашого додатку харків’яни переобрали головою Микиту Соловйова. Сили та витримки йому!

4. Відкрили два нові осередки у Білій Церкві та Ірпені. Як ви вже зрозуміли, це далеко не обласні центри, а значить — що наша праволіберальна мережа розширюється та збільшується. Очікуйте нас у своєму місті/селі/смт.

5. Вийшли під Кабмін проти призначення ще одного чорта в Уряд. Зеленський та Шмигаль трахнули порядність і протягнули регіонала та плагіатора Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти та науки. Заходи проти цього збочення паралельно пройшли у Львові, Одесі та Харкові.

6. Запустили сайт ГО Демократичної Сокири для наших донаторів — sokyra.space. Там можливість фінансування окремих проєктів для тих, хто планує підтримувати окремі напрямки роботи ДемСокири.

7. А поки ви читали попередній абзац, проєкт «Сокирою в освіту» зібрав ще кілька сотень гривень. Це — дебютний проєкт на новому сайті для донаторів. Його керівник ⏤ Татуся Бо зібрала активістів з оствіти і прямо зараз розбирає по кістках мракобісся у варіативних предметах та готує курс дистанційної підтримки для батьків та викладачів. Якщо у вас обливається серце кров'ю через українську освіту — заходьте та спонсоруйте цю ініціативу. І, звісно, стежте за ходом виконання та витраченим коштами.

8. Виготовили та розіслали першу партію карток «член команди Демократичної Сокири». Це приємна дрібничка, яка означатиме — ви свій або своя.

9. Остаточно було викинуто на мороз двох ватних журналістів, які за допомогою накруток пройшли до РГК НАБУ. Їм би довелось складно, адже в Раді 10 активістів, яких підтримали ми, тож рано чи пізно тим двом бідолахам довелося б піти. Краще — рано.

… а про решту наших звитяг, а також скільки пішло грошей на ці звитяги читайте у повних звітах.

Звіт ГО Демократична Сокира.

Звіт ПП Демократична Сокира.

І давайте не забувати, 99% української політики спонсорується фінансово-промисловими групами задля впливу та віджиму ваших грошей. Але у вас є шанс трішки зменшити цю цифру, ставши одним із наших донорів.

Щиро ваша, Демократична Сокира.Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Posts from This Journal “ДемСокира” Tag

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments