Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

“Зрада Міжнародного Рівня”

У грудні 2020 ООН голосуватиме за важливі зміни щодо канабісу.

Представники провідної міжнародної спільноти рекомендують змінити класифікацію канабісу в рамках списку наркотичних речовин для спрощення доступу пацієнтів та важко хворих до ліків на основі канабісу, але змін хочуть не всі, наприклад раз за разом проти переносу висловлювались печерно-болотні мокшанє.

І оскільки ми як країна отримали право голосу у 2020 році нас дуже цікавить яка позиція України і хто буде її озвучувати.

Я дуже схвильований цим, бо є можливість що ми почнемо загрібати жар для москалів на очах міжнародної спільноти.

І ось, нарешті є відповідь на це питання, яке ми артикулювали під стінами МОЗу у березні 2020, а саме:

“Яка позиция України на 63 сесії Комісії ООН з наркотичних засобів у дискусії щодо зміни класифікації канабісу та його похідних у міжнародному праві?”

І саме кумедне у цьому що відповідь опублікував департамент МВС на своїй сторінці у фейсбуці який очолює Гогілашвілі Алєксандр Генріховіч.Так це явка с повинною від МВС.

Трохи відійдемо вбік і риторично зітхнемо.

“Якого прутня МВС лізе у медичні питання??? У питання міжнародної політики???” Як часто кажуть останнім часом “Кто еті люді?”

І тепер перейдемо до препарування цієї блискавичної заяви.

“На жаль слід констатувати, що на сьогодні в Україні спостерігається тенденція зростання кількості осіб хворих на наркоманію. До того ж, майже всі особи, що колись починали з вживання канабісу чи канабіоїдних препаратів у подальшому переходили до вживання більш тяжких видів наркотичних речовин.”

- Зростання вживання речовин фіксується по всьому світі і ООН вважає що це результат соціальної кризи, в тому числі, пов'язаної з пандемією ковіду.

Посилання на джерело статистикі, традиційно, ніхто не дає, але якщо це саме так то це швидше свідчить про провал каральної політики яку нам намагається нав'язати Гогілашвілі.

Є така "Гіпотеза Шлюзу(Порталу)" її дуже люблять сектанти та розумово обмежені вона про те що начебто вживання одних речовин призводить до вживання інших але ця гіпотеза не має доказів і навіть навпаки є досліди які кажуть що причиною зростання вживання речовин і як наслідок залежностей від них перш за все це соціальні фактори такі як нестабільність у суспільстві та каральна політика щодо населення.

і навіть навпаки є досліди які доводять що канабіс допомагає подолати залежності від важких наркотиків.

“При цьому доречно зазначити, що стрімке збільшення осіб хворих на наркоманію призвело до ефекту стійкого зростання кількості смертельних наслідків наркоманії”

- І знову ми бачимо маніпуляції.

По перше - так і де ця статистика по країні за 2020 рік чи її не існує?

По друге.

Як би це дивно не звучало, але більше за все вбивають не наркотичні речовини, а домішки у них, неможливість достеменно знати якість того що продається на чорному ринку що часто призводить до передозувань.

Я часто у приватних бесідах наводжу як приклад хрестовий похід Юлєчкі Тімошенко проти трамадолу з аптеки і відповідної аптечної якості у намаганні підвищити свої політичні рейтинги з тезою “Наркомани кококо грабят старушєк”

Тут ми знову зробимо для розуміння маленький відступ

Людство вживає речовини всю історію з різними цілями це і бойові коктейлі для підвищення стійкості і витривалості, це і ритуали наприклад церковний ладан містить речевону які змінює сприйняття, це і рекреаційне вживання після важкого дня і саме головне по медичним показанням.

Так от неможливо заборонити людям вживати речовини. Ну просто неможливо це контролювати. Можливо тільки впливати на рівень завдаваємої шкоди організму людини та суспільству все. крапка.

І от завдяки старанням вічної Юліі Тімошенко доступ простих пацанчєков з району до чистого препарату трамадол зник і що вони роблять? Перестають вживати і йдуть до качалки, починають цитувати Шекспіра в оригіналі переводячи бабушку через дорогу - звісно ж ніт.

На вулиці, самі незахищені прошарки суспільства починають вживати кустарно вироблений, так званий, крокоділ який за 2-3 місяця призводить до формування токсичної енцефалопатії і смерті.

Чи ще історія один хлопець, гарний айтішник після важкого дня намагався купити травки з рекреаційною метою, але не зміг все ж таки чорний ринок не стабільний і купив спайсів - це суміш невідомих речовин.

У нього не витримало серце. Горе у сім'ї. І от кому би було гірше від того як би він випалив цигарку з канабісом, а наступного дня замість труни пішов би працювати та розвивати економіку країни та добробут сімї.

Також люди гинуть від дій поліції у справах пов'язаних із невеликими кількостями явними для особистого вжитку тому що бояться потрапити до рук катів і готові ризикнути своїм життям. Чи…. та ладно таких історій знаю десятки.

“що дає підстави вважати проблему вживання наркотиків та впливу наркотичних сполук канабіоїдів не достатньо вивченою для прийняття рекомендацій запропонованих ВООЗ.”

- Ну то може недостатньо для таких хто незважає на міжнародний досвід так як на такому поважному сайти медичних дослідів PUB.MED більще 9000 досліджень які доводять медичну ефективність препаратів на основі канабісу.

"Спираючись на зазначені факти, делегацією від України, до складу якої входили працівники Управління забезпечення формування державної політики у сфері протидії наркозлочинності Міністерства внутрішніх справ"

- Які факти? Де вони? Бачу тільки маніпуляції, відсутність експертної думки та невігластво. І знову до чого думка представників МВС у медичному питанні.

"З огляду на це, одностайна позиція делегації від України полягає у необхідності голосувати ПРОТИ ВНЕСЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ЗМІН у сфері контролю за нарковмісними речовинами.

Щоб не допустити прийняття фатальних рішень, які в свою чергу призведуть до невідворотних наслідків для міжнародної спільноти, зазначене питання потребує більш глибокого вивчення з урахуванням всіх тенденцій сьогодення. Стійка позиція та сучасні наукові підходи зможуть вберегти мільйони людей від наркоманії, та, в свою чергу, від неминучої загибелі."

- Сьогоднішня тенденція це дослідження яка провела Канадська асоціація керівників поліції намагаючись знайти відповідь на питання як здолати кризою вживання наркотичних речовин із шокуючими результатами.

Комісія дійшла висновку, що для ефективної боротьби з наркоманією, як не дивно, потрібна декриміналізація невеликих доз усіх речовин. Також, асоціація рекомендує розглядати проблему наркоманії як медичну та роль поліції, як допоміжну.

Асоціація наголошує, що арешти залежних людей, які мають невелику кількість речовини, насправді не заважають розповсюдженню наркотичних речовин та відволікають поліцію від справжньої роботи.

Ітак, ще раз якийсь парєнь із ростову нам нав'язує позицію мокши і збирається голосувати від імені України синхронно з рашкою.

Ми вимагаємо суспільних обговорень із залученням профільної громадськості, вчених та медиків, а не якихось чортів із ростовської табакерки які спотворюють реальність для якихось своїх, нам невідомих цілей.

Команди всього дві. З одного боку це ЄС (авторство проекту резолюції), з ним цивілізований світ.

З іншого - рашка та її сателіти (Венесуела, Єгипет, Азайбарджан, Білорусь, ну ви зрозуміли). Не у всіх країн є право голосу, але в України в 2020 таке право є. Зрозуміло, що цей голос в КНЗ ООН дуже важить, а Мордору він дуже болить. Минулого року лішнєхромосомниє влаштовувати кампанію проти резолюції ЄС і у Відень вирушив сам печальна лошатка Лавров з заявою: "Нє допустім лєгалізаціі норкотєков"

По який бік цивілізації ми будемо залежить саме від того як ми себе поводимо на міжнародному рівні.

Я вважаю неприпустимим голосувати в унісон з ворогами, хоча б з позиції того шо це наші вороги і ми не маємо морального права голосувати як вони коли в нас йде активна війна вже сьомий рік.

Дмитро Шамрай

Tags: Идиотизм, Полезное
Subscribe

 • Элементарно!

  Судя по тому что сейчас творится в Турции, я точно знаю где был Зеленский-Бедоносец на прошлой неделе, когда его никто найти не мог… via Андрей…

 • Нещодавно дізнався про неймовірний проект NASA

  Побудова чи не найбільшого телескопа в історії людства. Принаймі на найближчі сотні років. Звичайно - в космосі, не на Землі. Шок #1. Замість…

 • Фото дня

  Британський фотограф дикої природи Саймон Нідхем робить приголомшливі портрети різних тварин. Нещодавно йому вдалося зробити унікальний знімок,…

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments