Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Посадити Порошенка, щоб мобілізувати зелохторат

Тези з інтервью ексгенпрокурора Юрія Луценка.

“Десь півроку назад активно обговорювали так званий план Єрмака, який полягав у тому, щоб до червня посадити Порошенка, підігрівши і консолідувавши свій електорат”.

“Друга історія була про те, що треба закінчити війну, зняти санкції з Росії і вона нам допоможе кредитами, щоб підняти соціальні стандарти. З самого початку це була дуже фантастична історія, щоб Росія комусь допомагала, а особливо Україні – це взагалі нонсенс”.

“Тут треба віддати належне агресивній меншості, яка не дала домовлятися з Кремлем. Нікому, в тому числі Єрмаку. Тому вийшов новий варіант: давайте іх надрукуємо. І звідси іде історія зі Смолієм. Тому що потрібно включити друкувальні грошей, підняти соціальні стандарти. Інфляція спрацює місяців через два-три, а вибори восени, і таким чином здобути кращий результат”.

“І третій, остаточний крок до стану Малоросії – це об’єднатися з ОПЗЖ в більшість. Півроку назад думалося на Банковій, що можна взяти 50 відсотків і, відповідно, приєднати 20 відсотків ОПЗЖ, а проти нас будуть тільки порохоботи і нацики, як вони кажуть. Такий був план. Зараз він теоретично може бути – союз Слуг народу, ОПЗЖ і за МАУ (“За майбутнє України”, – ред.) в більшість, яка створить уряд національної єдності”.

Джерело

Tags: Ермак, Зеленский, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments