Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Посадити Порошенка, щоб мобілізувати зелохторат

Тези з інтервью ексгенпрокурора Юрія Луценка.

“Десь півроку назад активно обговорювали так званий план Єрмака, який полягав у тому, щоб до червня посадити Порошенка, підігрівши і консолідувавши свій електорат”.

“Друга історія була про те, що треба закінчити війну, зняти санкції з Росії і вона нам допоможе кредитами, щоб підняти соціальні стандарти. З самого початку це була дуже фантастична історія, щоб Росія комусь допомагала, а особливо Україні – це взагалі нонсенс”.

“Тут треба віддати належне агресивній меншості, яка не дала домовлятися з Кремлем. Нікому, в тому числі Єрмаку. Тому вийшов новий варіант: давайте іх надрукуємо. І звідси іде історія зі Смолієм. Тому що потрібно включити друкувальні грошей, підняти соціальні стандарти. Інфляція спрацює місяців через два-три, а вибори восени, і таким чином здобути кращий результат”.

“І третій, остаточний крок до стану Малоросії – це об’єднатися з ОПЗЖ в більшість. Півроку назад думалося на Банковій, що можна взяти 50 відсотків і, відповідно, приєднати 20 відсотків ОПЗЖ, а проти нас будуть тільки порохоботи і нацики, як вони кажуть. Такий був план. Зараз він теоретично може бути – союз Слуг народу, ОПЗЖ і за МАУ (“За майбутнє України”, – ред.) в більшість, яка створить уряд національної єдності”.

Джерело

Tags: Ермак, Зеленский, Политика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments