Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Як влада бореться з корупцією

Дія Перша.
Голова адміністрації президента барижить державними посадами через свого брата.

Дія Друга.
"Конкуруюча фірма", яка теж хоче барижити посадами, зливає відео, на якому Єрмак-молодший торгує посадами. Звертаю увагу: злито тільки ті плівки, де не домовилися, "результативні" плівки не оприлюднено. Тобто, це атака не президента, який все кришує, а саме Єрмака, як конкурента в бізнесі на призначеннях чиновників.

Дія Третя.
Після оприлюднення записів, кримінальну справу відкривають ... ні, не на Єрмаків. На викривача, Лероса.

Дія Четверта.
На хабарі в 100 тисяч доларів друг Баканов ловить другу Владіміру того, хто писав Єрмака і заважає бізнесу на розпродажі державних посад.

Дія П'ята.
СБУ хутенько рапортує, що Єрмаки не винні, бо ... той, хто писав, як вони барижать посадами, сам барижив на "рєшалові" у МВС (привіт дорогому Арсену Борисовичу!) А раз сам барижив, то, яке моральне право він мав писати Єрмака? Тупо, але так, СБУ парить саме таку версію невинуватості Єрмаків.

Дія Шоста.
Звичайно ж, СБУ так і не знайшла ту людину у МВС, для якої затриманий автор плівок Єрмака брав 100 000 доларів хабара. Бо нахіба той хабарник, якщо ціль була зовсім інша.

На прикладі цієї історії, нова політика виглядає так: корупція, кумівство, підкилимна боротьба кланів, вибіркове правосуддя і вже звична уринотерапія в ясні очі мудрого українського наріду.

Сергей Марченко

Tags: Ермак, Зеленский, Зелёная моча, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments