Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Русофобія від ДемСокири

Вчора російські терористи розстріляли наших військових. Цілком у їхньому стилі, підло і підступно, тоді коли самі ж дали зелений коридор для того, щоб наші забрали тіло побратима з поля бою. За кілька днів з перекачаної руки депутата ВР Максима Бужанського, цілком може статися так, що російська мова отримає оновлений привільний статус в державних школах.

Депутат Бужанський, безнадійно уражений молотом в голову і серпом в дупу не змігши опанувати українську мову, намагається її подолати. Ну, так буває. Розумієте, якщо людинка отак за три десятки років після полюцій на піонерський галстук продовжує триматися мрій про давно зниклий Радянський Союз, то вона трохи втрачає у своїй людяності.

Хоча, оскотинювати зовсім Бужанського не слід. Цей індивід не просто так тупе і не гостре в українській політиці — це цілком собі таки путінська мартишка, тобто зручна лялька для верховного господаря. І от, як з Кремля скажуть, так мартишка і служить. Господарю треба на@бнути Україну усім гамузом повністю — економічно, екологічно, ідеологічно.

Закон про мову, навіть не запрацювавши в повну силу, став основним запобіжником ідеологічного знищення України. Раніше в Законі про освіту особливий статус для викладання мовами нацменшин та корінних народів мав зберігатися саме до 1 вересня 2020 року. А далі все ж перехід до навчання українською. У якості мов викладання в державних школах законом передбачено тільки державну УКРАЇНСЬКУ мову. Частину предметів можна викладати англійською, або ж мовами народів ЄС. Мокші не були, не стали і не стануть народом ЄС, тому російської мови немає в цьому переліку, Росії в цілому немає в цих переліках.

Що робить серп у дупі Бужанського? Виблискує на сонці і дарує Максові ідею тихенько пересунути оці перехідні терміни до 2023 року, викидає всі пункти,, де йде відсилка на «мови народів ЄС», лишає скрізь лише нацменшини та корінні народи. А пункт про те, що освітні програми закладів загальної середньої освіти можуть передбачати викладання одного чи декількох навчальних предметів (інтегрованих курсів) поряд із державною мовою англійською чи іншою офіційною мовою Європейського Союзу, перетворюється на пункт, де інших офіційних мов ЄС немає, а є лише мови нацменшин. Ось такий нехитрий продукт діяльності молота в лобі і серпа в дупі Бужанського.

У дуже спрощеному перекладі його законопроект може звучати так, — «Я Макс Бужанський, ватяний голем ватяного електорату, якого крапочки над і доводять до сказу, намагаюсь тупо на@бнути закон про мову, по-шакалячи відгризаючи від нього шматочки. Я намагаюся зробити так, щоб державним коштом школи і далі продукували таких як я, Макс Бужанський, ватноголових путіноїдних големів».

Але такий законопроект не прийняли б, тут навіть серп у дупі депутата це розуміє, і тому все було розписано згідно чинного регламенту і законодавства.

Проблема тільки в тому, що ватка в голові Бужанського не змогла подумати, що навіть їхні монобільшістні комітети обкладуть його законопроект цвітастими прутнями і викинуть з припискою «рекомендовано відхилити». Бо грошей на втілення цих ватяних законопроектів немає. І навіть, коли їх Буймістер на своєму офісному принтері надрукує, цих грошей ніхто на це не дасть і то добре. На@обуючи Україну, вони не спромоглися навіть упорядкувати свої дії. І таки трохи поспішили так круто на@бнути економіку, що оце от ідеологічно-гуманітарне недоповстання ватяної херні в Раді тупо не вписується для них по грошах. Ну от ніяк.

Проте, рекомендація комітету — це лише рекомендація і вона цілком може іти лісом. І депутати 16 липня можуть голосувати, зокрема і цю максобужанську херню. І ми не здивуємось, якщо вони в якомусь своєму кокаїновому угарі соснами і випадаючими контекстами спробують прийняти цю хрінь. Саме для того, щоб їм зробити максимально неприємно, ми йдемо 16 липня о 9:00 до Верховної Ради і запрошуємо вас усіх стати поруч. Підтримайте нас в цій боротьбі проти ватяних чортів — https://bit.ly/2BQSO5U Нам важливо, щоб наш голос чули. Нам важливо щоб серпасто-молоткастій ватці було максимально некомфортно, нам потрібно щоб вся та хрінь зрозуміла врешті, їх колись курі загребуть з їхніми мокшанськими пітухами, а мова житиме!

Вчіть мову, бл@ді, а не плодіть законотворчу хрінь!

Татуся Бо, радниця Демократичної Сокири з питань освіти, культурки і вже не фізкультурки

Tags: ДемСокира
Subscribe

Posts from This Journal “ДемСокира” Tag

 • Яєць не завезли

  Віктора Медведчука могли посадити в СІЗО або дати 1 мільярд застави. Але ні. Не посадили. Не дали. Лише домашній арешт. Він, звичайно, не…

 • Не Україна, а Kolomoyskiy Land

  Ранок ДемСокири починається не з кави. Він починається з Ігоря Коломойського. Сьогодні наші активісти зустрічали з плакатами європейських…

 • Я захоплююся Володимиром Зеленським та його командою!

  (Що, напружилися?) Дійсно захоплююся. Щиро. Я був певен, що такі істоти – жадібні, тупі і смішні одночасно – існують тільки у книгах Террі…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments