Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Діджиталізація в Дії

Олександр Зарайський: Розповім про той лютий треш, що відбувається зараз з "Дія".

Річ у тому, що Регіональний центр в м. Харкова обробляє заяви, що надходять в "Дія" від підприємців, чи тих хто хоче ними стати, 7 (семи), якщо я не помиляюся, областей.

Опрацюванням всіх цих запитів на сьогодні займається, як я чув, 5 (п'ять) реєстраторів. Всі разом, за вкрай напружений робочий день, вони можуть опрацювати близько 200-250 заяв.

Чому саме стільки?

А скільки по вашому потрібно на опрацювання, у середньому, однієї заявки? Я вважаю що у середньому 10 хвилин. То ж маємо 6 заяв за годину, або 48 за робочий день. Далі множимо на 5 реєстраторів та враховуємо, що опрацювання заяв це не все, що вони роблять відповідно до посадових інструкцій.

Однак заяв за добу надходить набагато більше. Більш того, у вихідні та неробочий час надходження заяв не припиняється.

То ж на сьогодні, враховуючи цілодобове надходження заяв, без перерви на обід та вихідні, та той факт, що вони також опрацьовують і заяви, що надходять через ЦНАПи... у них зараз в роботі, систематично, близько 1200-1300 нерозглянутих заяв.

Говорячи по простому, це означає, що якщо ви сьогодні подали через портал Дія заяву про реєстрацію вас підприємцем, то вам дуже пощастить якщо вас зареєструють через тиждень.

Шо?
Згідно із законом мають зареєструвати протягом 24 годин?

Дзуськи.
Смокчіть цицю дохлої киці (як каже одна моя знайома).

Щонайменше чекати вам тиждень, а то і більше. Ці п'ять реєстраторів просто фізично не здатні зробити більше. І повірте, усіх їх я знаю з 2013 року, тож точно знаю, що всі вони:

а) професійні;
б) не уникають роботи.

Але коли в п'ятницю вони йдуть додому та бачать 1200 нерозглянутих заяв, то в понеділок знаходять вже 1600-1700. При цьому, шо б ви розуміли, окрім опрацювання всіх цих заяв, вони змушені ще й писати для керівництва звіти. Ану швидко доповісти, скільки заявок, кожен опрацював.

І от у мене з'являється питання до Дія та Міністерства цифрової трансформації України, лЮбі мОї крокозяблики, а ви що, нічогісінько про це не знаєте? Точно-точно, ні сном ні духом? Чи може вам посрати на те, що вже котрий місяць триває грубе порушення чинного законодавства, щодо термінів розгляду заяв, наданих через Дія

Скажіть будь ласочка, лЮбі мОї, а у вас немає бажання щось в цьому змінити, мммм.....? Наприклад розподілити роботу між іншими суб'єктами реєстрації? З якого біса Харків опрацьовує 7 (сім) областей? Або збільшити штатну чисельність Харківського підрозділу реєстрації?

Окреме питання до Департамента реєстрації Харківської міської ради, я уклінно перепрошую, а ви чого сидите на гузні рівно? Ця ситуація системно склалась за останні 3 (три) місяці, при цьому не з вини реєстраторів, я точно знаю, що вони фізично не можуть робити більше ніж роблять зараз! Вами щось взагалі робиться для вирішення цієї проблеми? Чи ви сподіваєтесь що всі помруть від ковідки і проблема сама собою розвіється?

Ну а вам друзі, якщо ви подали заяву про реєстрацію вас ФОП чи внесення змін до реєстраційних даних я хочу сказати наступне.

Перше, не варто сподіватися на те що все відбудеться, як то передбачає закон, протягом 24 годин. Щонайменше доведеться чекати тиждень.

Друге, якщо ви хочете зареєструватись ФОП - платником єдиного податку 2 групи, не розраховуйте, що вам це вдасться, якщо до закінчення місяці залишилось більше ніж 10 днів. Бо скоріш за все ви не встигнете.

То ж у такому випадку, не варто розраховувати на державний та безкоштовний портал Дія, а краще звернутися до приватних та платних нотаріусів. НЕ ризикуйте з державою, а особливо з цим її урядом/керівництвом, бо скоріш за все вони вас кинуть.

Ось така, чергова, хуйня...
Вибачте.

ЗІ. Дія, Міністерство цифрової трансформації України я сподіваюсь, що "належними заходами" не стане припинення приймання заявок у не робочий час? Як і доведення "планів по опрацюванню заяв", до реєстраторів, чи притягнення до відповідальності за їх невиконання? Правда ж такого не станеться?

Я дуже сподіваюсь на те, що ваші заходи, направлені на вирішення цієї ганебної ситуації будуть дійсно конструктивними та дієвими. А не такими, як я написав трохи вище. Мммммм.....

Повірте, після 18 років роботи в податковій службі, я наперед знаю все, що вам може прийти в голову. То ж не треба так, любі мої крокозяблики...

Tags: Зеленский, Фейл, Экономика
Subscribe

 • Куди зникли наші заводи?

  І чи можна було їх врятувати? Дуже детальний розбор історії від каналу Останній Капіталіст. відео на ютуб

 • Це просто свято якесь

  Дякуємо Зеленському: скоро лише за доставку газу олігархи Коломойський і Фірташ заставлять українців платити більше, ніж за Порошенка коштував сам…

 • Количество ограблений на 100 тыс. жителей

  Похоже, Восточная Европа превращается в более безопасное для жизни место, чем Европа Западная. В Албании вообще хорошо!

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments