Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Депутатка Буймистер видала новий трешак

Вона каже що видобуток солі то стратегічна діяльність для України. Стратегічна діяльність. Видобуток солі. 2020 рік - видобування солі.Куууурвввва. Я так разумію пані Буймістер живе у 15 столітті. Може у 16.

Ну і далі як завжди. Призначте нам місцевого керівника та створіть особливі умови та ручне керування всім навколо, щоб ми і далі продовжували неефективно видобувати щось у обсягах та за ціною що не потрібна ринку.

Збільшити обсяги. А ринок є? А ціна норм? Бо коли б‘єшься за долю ринку потрібно знижувати ціну, а ви ж прямо кажете що здатні були конкурувати за умов дотування вас Укрзалізницею?

Пздц.

Атон Швець

Хтось писав, що Зелена наволоч - це "нео-більшовики", що пришли до влади на хвилі популізму, взяли штурмом "Зимовий палац", насерли в вазон з квітами, вимагають усе націоналізувати й приймають рішення одне дурніше за інше. Здається це був не жарт.

Tags: Зеленский, Политика
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 26 comments