Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Депутатка Буймистер видала новий трешак

Вона каже що видобуток солі то стратегічна діяльність для України. Стратегічна діяльність. Видобуток солі. 2020 рік - видобування солі.Куууурвввва. Я так разумію пані Буймістер живе у 15 столітті. Може у 16.

Ну і далі як завжди. Призначте нам місцевого керівника та створіть особливі умови та ручне керування всім навколо, щоб ми і далі продовжували неефективно видобувати щось у обсягах та за ціною що не потрібна ринку.

Збільшити обсяги. А ринок є? А ціна норм? Бо коли б‘єшься за долю ринку потрібно знижувати ціну, а ви ж прямо кажете що здатні були конкурувати за умов дотування вас Укрзалізницею?

Пздц.

Атон Швець

Хтось писав, що Зелена наволоч - це "нео-більшовики", що пришли до влади на хвилі популізму, взяли штурмом "Зимовий палац", насерли в вазон з квітами, вимагають усе націоналізувати й приймають рішення одне дурніше за інше. Здається це був не жарт.

Tags: Зеленский, Политика
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 26 comments