Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Робота мрії для креативного праволіберала

«Демократична Сокира» шукає дизайнера! Ми знаємо, що серед вас є ті, в кого ручки ростуть з правильного місця, тому вмощуйтесь і читайте уважно.

Ми шукаємо терміново та ретельно. До лав дружньої команди запрошується людина, яка створюватиме ілюстрації, інфографіку, плакати, афіші, листівки та іншу візуалку для партійних ресурсів.

Які бійці нам потрібні?

— ви маєте орієнтуватись в українському суспільно-політичному житті — відрізняти Гончаренка від Гончарука, Малюську від нормального міністра, а законодавчі ініціативи «Слуги народу» від якісних реформ;
— ви маєте орієнтуватись у внутрішній кухні «ДемСокири» — окрім того, що розділяти нашу ідеологію, треба знати на базовому рівні історію партії, розуміти, чому Швець товстий, а Гудименко не любить слово «помідорки». Словом, бути на одній хвилі;
— звісно, мати пряменькі рученята та гарний естетичний смак, аби підхоплювати та вдосконалювати наші ідеї;
— обов'язковий досвід створення та редагування растрових та векторних зображень;
— обов'язковий досвід підготовки макетів друкованої продукції відповідно до технічних вимог типографії;
— дуже бажаний прокачаний скіл ілюстрації, особливо у векторі (робота з графічним планшетом);
— перевагою буде вміння працювати оперативно, творче мислення, оригінальний підхід до вирішення буденних завдань;
— відсутність фобій, пов'язаних з інфографікою та роботою з таблицями/графіками/діаграмами;
— ПЗ, яким треба володіти: Illustrator, Photoshop, Excel або взаємозамінні аналоги;
— володіти здоровим почуттям гумору, адже в українській політиці воно ніколи не було зайвим;
— розумітися на мемасах, бути знайомим із сучасною культурою, культовими фільмами, комп’ютерними іграми, музикою, тому що все це — невід’ємні атрибути нашої партії;
— вміти працювати в колективі трішечки божевільних людей, відповідно бути стійким до таких же божевільних завдань;
— бути совою. Адже крик «аааааа дайте фотку Бєні, щоб його голова замість Мадони і він Володьку годує» у робочому чаті о 23:00. це не рідкість.

Якщо ви щойно прочитали про себе, це дуже добре, але ще не кінець. Вас чекає ̶к̶л̶і̶т̶к̶а̶ ̶д̶л̶я̶ ̶б̶и̶т̶в̶и̶ ̶з̶а̶ ̶м̶і̶с̶ц̶е̶ ̶ ̶ невеличке випробування ваших умінь.

Тож, просимо шановних кандидатів на почесне місце дизайнера «Демократичної Сокири» виконати вказані нижче завдання. ТЗ пишемо так само рагульно, як даємо його в нашому робочому чаті.

1. Намалювати афішу (квадрат) для жовтневого путчу на червоному партійному фоні чорні контури голови Гудименко або прапорів Сокири. Напис не більше 30% від розміру картинки «ВОЛОДЬКА.ТІКАЙ». Дату, час та місце придумайте самі.
2. Зробити обкладинку Times зі Швецем, зберегти фірмові шрифти і заголовком «Тиск Швеця. Як ДемСокира розбиває суддівські рєшалова».
3. Зробити картинку для інстаграму (квадрат) у стилі Pop Art із головою Зеленського, який каже «Я хочу на ручки»

За бажанням додати будь-які свої роботи у будь-яких жанрах.

Роботи надсилайте сюди: info@sokyra.space з темою «дезігнер у ДемСокирі». У листі вкажіть, будь ласка, бажану суму оплати ваших послуг.

А за можливість взяти додаткового дизайнера у команду ми щиро обіймаємо 3000 наших прихильників, які щомісяця підтримують нас донатами. Дякуємо вам!

Демократична Сокира

Tags: ДемСокира
Subscribe

Posts from This Journal “ДемСокира” Tag

 • Тим часом під судом

 • Чи можлива політика без олігархів?

  Ми часто чуємо, що всіх дістали олігархічні партії, й пора будувати Україну без них. Поставити до стінки всіх олігархів та вирішити цю проблему в…

 • Звіт за вересень

  Дуже складно вимовити слово «звіт», якщо останні три тижні звик говорити «вибори», «кандидати», «ТВК», «застава» та різні матюки з цього приводу. Але…

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment