Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Па-багатаму!

"Слуга народа", обещавший на выборах отказаться от кортежей, льгот и дач, обзавелся огромным кортежем и государственной дачей за наш с вами счёт.17 квітня 2019 року на той момент ще кандидат у президенти Володимир Зеленський в інтерв’ю виданню «РБК-Україна» у відповідь на запитання журналістів, чи планує він користуватися державними резиденціями, сказав: «Я не бачу в цих резиденціях жодного смислу». Це було за кілька днів до вирішального другого туру виборів президента України, де він розгромно переміг свого опонента Петра Порошенка.

Кількома роками раніше згадка про це була і у відомій сцені за участі персонажу Зеленського Василя Голобородька в серіалі «Слуга народу», який і став ідеологічним та іміджевим підґрунтям приходу актора в політику: «Мене б на один тиждень туди відправити, якби це було можливо. Я б їм влаштував! Кортежі – нах*! Пільги ваші – нах*! Дачі – нах*! Щоб простий вчитель жив, як президент. А президент жив, як вчитель».

До того ж, і у своїй інавгураційній промові у Раді новообраний президент Зеленський обіцяв: «Ми збудуємо країну інших можливостей. Де всі рівні перед законом. Ви знаєте, я можу ще багато що сказати, але українці хочуть не слів, а дій».

Відтоді минув понад рік. І схоже, у самого Зеленського розійшлися обіцянки з діями.

Журналісти оприлюднили інформація про нову, масштабну резиденцію Зеленського.Зеленський обжився в новому будинку в Конча Заспі. І це зовсім не «хатка» яи квартира на Грушевського. Це президентська резиденція де раніше жив Ющенко. При Порошенку її намагались продати, але протягом п’яти років резиденцію, схоже, так ніхто і не придбав. А восени 2019-го там почалися ремонтні роботи, і резиденцію відремонтували за державний кошт. Сюди нещодавно переселився Зеленський.

Будинок на 2,000 квадратів! Дві тисячі! Вдумайтесь! Територія - кілька гектарів. Будинок має має чотири спальні та ліфт, кінозал, солярій, сауни, басейн і багато іншого.

Зробив всіх разом! Обдурив всіх разом!

Чим це не часи Януковича? Чим не Межигір‘я? Та Віктор Федорович просто відпочиває перед цими масштабами.

Tags: Зеленский, Зелёная моча, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 21 comments