Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Хто молодці? Ви молодці!

Багато з вас питають: «Сокиронько, а шо там суд по Фонду гарантування вкладів? Кричати “зрада” чи почекати?»

Сокиронька відповідає: ні, не кричати. Ми з вами перемогли і зараз вам про все розповімо.

8 липня відбулось перенесене засідання Конституційного Суду. На ньому могли скасувати Фонд гарантування вкладів або позбавити орган державних повноважень. Обидва варіанти погані. Обидва варіанти — це хаос, суддівське свавілля, бенкет для олігархів та журбинка для звичайних українців. На секунду, йшлось про те, щоб стягнути з фізичних та юридичних осіб 89 МІЛЬЯРДІВ ГРИВЕНЬ на користь власників банків-смітників. Це для початку. Далі — заблокувати фінсистему позовами. Як завжди буває в таких ситуаціях, ми пішли з мітингом під суд.

Посеред інтер’єру в стилі пізнього суддівського рагулізму сидів наш Максим Діжечко. Того дня він приміряв на себе образ типового українського судді-рішали. Блатний лексикон, меркантильність, спортивний костюм та абсолютне беззаконня. Здається, це довершений портрет. Таким чином ми хотіли показати голову КСУ суддю Тупицького, який, за нашою інформацією, активно збирав голоси інших суддів, аби навернути Фонд гарантування вкладів, принагідно кинувши країну у фінансовий хаос.Вчора впродовж дня ми отримали інформацію, про те, що до розгляду справи намагались долучитись представники міжнародних інституцій, а ближче до вечора — що розгляд продовжили до завтра. Тобто, до сьогодні, 9 липня. Ще пізніше виринули чутки, що справу зроблять відкритою та залучать представників різних сторін, в тому числі й від Фонду гарантування вкладів. Десь і з такою інформацією завершився перший день суду. Це нас влаштовувало, це влаштовувало країну в цілому, адже коли справа відкрита, то за нею легше стежити та контролювати.Сьогодні виявилось, що наші інсайди були правдивими. Розгляд справи буде усним і публічним, замість письмового та закритого (тобто суддівських «рішальних» міжусобиць).

Суддя Тупицький ганебно біжить, міняючи по дорозі обісрані штани.«Постановлено Ухвалою Конституційного Суду України про поновлення розгляду справи на відкритій частині пленарного засідання у формі усного провадження».

Це формулювання означає, що, по суті, розгляд почнеться заново. Будуть залучені сторони — Фонд Гарантування і, можливо, НБУ. Це перемога для українців та поразка для олігархів.

Таргани бояться шуму та світла. Тому що так найлегше красти та обманювати. Але ми змогли створити і шум, і світло. Завдяки вашим репостам та увазі — суд перенесли, а завдяки вашій присутності під судом — розгляд зробили відкритим. І продовжиться розгляд, швидше за все, вже восени.

По-перше, прийміть нашу подяку та низький уклін, тому що ви найкращі. Українці, яким не байдуже, знову врятували державі мільярди.

По-друге, підтримайте нас, аби ми надалі могли виходити на акції та попереджувати мільярдні крадіжки.

Щиро ваша, Демократична Сокира.

Tags: ДемСокира, Коломойский, Политика, Экономика
Subscribe

Posts from This Journal “ДемСокира” Tag

 • Трохи цифр і відео зі свята ДемСокири

  Три місяці підготовки, одне перенесення дати, нелічене число зривів термінів і постійні відчайдушні спроби вкластися в скромний бюджет. Десятки…

 • Пірати XXI сторіччя

  Пірати у фільмах шукають скарби, беруть на абордаж кораблі та п’ють дуже багато рому. А що ж роблять пірати в Україні? Правильно. Вони гвалтують…

 • Про-українські рептилоїди всіх країн, єднайтеся!

  Чорнуха на ДемСокиру це круто. Повірте, ми з великим задоволенням колекціонуємо ці фантастичні оповідання на тему «хто ж нас фінансує насправді». Ми…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments