Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Кінець епохи бебі-боксів

До речі, пам’ятаєте бебі-бокси, які почали видавати у пологових будинках при «баризі» Порошенку та ненависній усім Супрун?

Звичайно пам’ятаєте, стільки критики тоді на них вилили, скільки експертів – неонатологів тоді народилося на Фейсбуці.

Не так летиш, не так свистиш… І коробки були не такі, великувато-малі. І вміст був не таким, покривав потреби тільки першого року життя. Подумаєш, всього 70 позицій. А до школи у чому дитина ходитиме, як вас питаю? І памперси у наборі були Pampers, а у багатьох діти надавали перевагу японським мультиразовим із бамбукового біо-волокна.

Ну що ж, раді повідомити, що нова зелена влада вирішила проблему неякісних бебі-боксів.

Бебі-бокси тепер не видають, вони закінчилися.

Але не переживайте, - підбадьорюють у Зеленського молодих батьків. – Ви завжди можете написати заяву у Спортлото (закреслено) у соцзабез.

«У разі відсутності в пологовому будинку на момент виписки “Пакета маляти” громадянам рекомендують звертатися до місцевих структурніих підрозділів УПСЗН за місцем проживання/перебування з відповідною заявою. “Пакети маляти” видадуть всім новонародженим, але зі своєчасною доставкою їх найближчим часом можливі накладки», - повідомляли у профільному міністерстві іще у квітні.

Враховуючи той факт, що зараз липень, а боксів досі немає, «найближчий час» затягується.

Коли бариги повернуться на своє місце, я б їм радила скоротити асортимент боксів до двох позицій. Кладіть буквар і записку «Думай.Те головою». І все, більше нічого не треба.

Тамара Горіха Зерня

Tags: Зеленский, Ой всё!, Политика, Фейл
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments