Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

У контексті відставки Смолія ще більш важливими стають битви проти Коломойського в судах

І найважливіше поле битви зараз — Конституційний суд, під який ДемСокира вийде в середу 8 липня, о 10:00. Рішення цього суду багато в чому визначить, чи збережемо ми економіку України і чи буде у нас можливість продовжити війну за нашу країну чи ні.

У цей день Конституційний суд розглядатиме визнання неконституційним Фонду гарантування вкладів. Повністю, так. Це черговий фронт Коломойського, відкритий проти української економіки.

Скасування Фонду гарантування призведе до паралічу нашої банківської та фінансової систем, дозволить Бєні (і не тільки йому) пред'явити до держави позови на 90 мільярдів гривень і взагалі повністю зруйнує всю правову конструкцію навколо українських банків. Крім того, це підвісить Приватбанк у повітрі і дозволить Коломойському почати його віджим. Все це рикошетом вдарить по нашій економіці, яка й без того не в найкращому стані у зв'язку зі світовою економічною кризою і вітчизняними карантинними заходами.

Подібне рішення саме по собі завдає колосальної шкоди Україні. У нас є підстави вважати, що КСУ знищить Фонд гарантування, тому що суддя Тупицький за допомогою союзних йому суддів в КСУ зараз просто пачками приймає рішення проти Нацбанку, а цю скаргу Тупицький відкрив заново, хоча вона була закрита минулим главою КСУ.

Крім того, Тупицький активно проштовхує логіку, що рішення КСУ повинні мати зворотну силу (це потрібно йому, щоб порішати господарські питання своїх клієнтів і отримувати за це бабоси). У такому випадку Тупицький може видати рішення, яке судами нижчих інстанцій може розглядатися як привід провести скасування всіх угод укладених Фондом Гарантування. А як ми пам'ятаємо виведення з ринку банків-смітників проходило через Фонд гарантування І НІХТО ВАМ ЗАРАЗ НЕ СКАЖЕ ДО ЯКИХ ПРАВОВИХ НАСЛІДКІВ ЦЕ ПРИЗВЕДЕ. Банки-зомбі, зустрічні позови, витребування коштів і застав — правовий параліч для законослухняних, каламутна вода для чортів.

Відповідно з приводу ситуації з Фондом гарантування висловилися всі, хто міг, ще минулого тижня. От взагалі всі, і навіть посольство США персонально зустрілося з головою Фонду гарантування і офіційно заявило, що стривожені тим, що відбувається.

Пана Тупицького це все не зупинило. Ну точніше Тупицький просто переніс засідання, з 30 червня на 8 липня, але розгляд триває і Тупицький продовжує збирати голоси інших суддів КСУ. І прийшла пора вам розповісти чому так відбувається і якими аргументами Тупицький підкріплює грошову мотивацію.

Тупицький дійсно суддя Януковича і йому на багато що плювати. Він виносив вироки невинним, він займався рейдерством в господарських судах і зараз він тупо косить кеш, без огляду на наслідки. Можливо, тому що думає, що йому нічого не буде, але скоріше тому, що у нього виходу немає вже. Але він переконує решту суддів, що все буде окей.Після заяви про відставку Смолія команда Тупицького піднялася. Якщо Зеленський руйнує українську фінансову систему, кидає і посилає нахєр міжнародних партнерів, то чому самому Тупицькому не можна так робити? Логічно ж, що можна, і взагалі виходить, що Тупицький рухається в рамках лінії партії.

Цю логіку Тупицький доносить і своїм міньйонами.

На цей момент в команді Тупицького шість чоловік:
Литвинов Олександр Миколайович
Касмінін Олександр Володимирович
Завгородня Ірина Миколаївна
Кривенко Віктор Васильович
а також судді:
Сліденко Ігор Дмитрович
Сас Сергій Володимирович

За даними з фронтів останні двоє, вагаються, усвідомивши, які стовпи державності вони зараз допомагають руйнувати. Та й до цього їх союз з Тупицьким був дуже ситуативним. Крім того, є дивні чутки щодо Кривенка.

Саме всім цим людям, як і іншим суддям КСУ, Тупицький розповідає, що «мы ломим, гнутся шведы», з нами сам Бог, в сенсі Володимир Олександрович Зеленський і його пророк Андрій Ерматір Божа.

Але все це фігня.

По-перше, позиція посольства США очевидна. Як і представництва ЄС. Судді-довбоклюї, які взяли гроші за те, щоб союзника США занурити в фінансовий хаос, а то й повністю обвалити українську економіку, будуть мати серйозні проблеми з тим, щоб витратити награбоване, вибачте зароблене не в Україні, а за кордоном. Шановні судді можуть і не знати, але всі доларові транзакції проходять через американські сервера. Відповідні американські органи в курсі, що ви, де і коли купили, і підставні власники не дуже вам допоможуть. Як показав досвід російських корупціонерів, всі їх заначки під ковпаком і в час ікс легко арештовуються.

По-друге, Тупицькому дивитися на приклад Зеленського трішки нерозумно. Що дозволено криворізькому Зевсу, зовсім не дозволено донецькому бику в 2020 році. Биків, власне, для того і відгодовують, щоб зарізати на народне свято на втіху юрбі. І судді Тупицькому та і іншим суддям КСУ варто згадати схему, яка була навколо Верховного Суду при розборі справи Суркісів.

Там Зеленський теж ЯКБИ покривав рішення на користь Суркісів, з якими знайомий і сам, а його друг Шефір — веде справи. Однак відразу після того як Верховний б виніс рішення на користь Суркісів, Венедиктова мала, користуючись медійним хайпом, злити всіх незручних ОП суддів в унітаз. Були б і вовки (Суркіси) ситі, і овець у Верховному суді можна було б поміняти на більш зручних Єрмаку. І Зеленський міг сказати, що він ні до чого і навіть покарав би тих, хто таке допустив. Просто Венедиктова виявилася тупою і спалила план, побігши із заявою про те, як це буде сприйнято відразу після того як план до неї довели.

Зараз абсолютно аналогічна ситуація. Тупий Тупицький збирає коаліцію, а Зеленський вже через Саакашівілі анонсував масштабну судову реформу, таку щоб всіх дощенту. Звичайно, ніякої реформи не буде, буде просто відстріл незручних, засвічених і неугодних. І саме час, друзі, нахапати кармічних боргів. Адже бігти з баблом в останній момент буде пізно, та й нікуди, якщо спочатку роздраконити США.

Насправді Тупицький вже перебуває в ситуації різкої нестачі ресурсів і нічого не може зробити ні з ким. Моє існування — хороший тому приклад. У славному минулому люди, які турбували Тупицького, могли знайти у себе арматурину в голові, а я, як бачите, живий і навіть збираюся прийти з натовпом людей під Конституційний з питанням: якого хєра ви тут розсілись, упирі.

У Тупицького немає вибору. Він уже прообіцявся за Верховний суд Коломойському і йому капець, хоч так, хоч так. І Ігоря Валерійовича Тупицький боїться набагато більше, ніж Володимира Олександровича.

А ось інших суддів я зрозуміти не можу.

Є закони. Є небайдужі громадяни України.

Є навіть посольство США і є ФБР.

Вам які ще знаки долі потрібні?

Всіх інших я кличу о 10:00 під Конституційний суд, 8 липня в середу за адресою Жилянська, 14.

До зустрічей, не забувайте про репост, а то раптом суддям звісточка не дійде.

Антон Швець, співзасновник Демократичної Сокири

Tags: ДемСокира, Зеленский, Коломойский, Политика
Subscribe

Posts from This Journal “ДемСокира” Tag

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments