Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Очевидно, що "слуги" тримають нас за повних іді0тів

Коментуючи "жахливі гріхи" НБУ за часів головування Смолія, "слуга народу" Мар’яна Безугла заявила наступне:

"ОВДП розміщували під шалений відсоток... І гроші дружньо виводили з країни. З 1 січня 2019 року по квітень 2020 року з України вивели дивідендів на 11,6 млрд доларів".

- По-перше,
$11,6 млрд - це не дивіденди, а загальна сума. Тобто, нерезиденти спочатку завели свої гроші в Україну, а $11,6 млрд - це вони вивели назад свої ж гроші, але з відсотками. Наприклад, Ви поклали в банк 100 грн під 18% річних, через рік Ви забрали 118 грн, але ж ніхто в здоровому глузді не називає усі 118 грн Вашим "прибутком", бо з них 100 і так були Вашими. Але "слугам" чомусь дуже хочеться, щоб українці думали, що на нас хтось там за змовою з НБУ "заробив" аж $11,6 млрд трохи більше ніж за рік.

По-друге, і це головне, левова частка цих $11,6 млрд - це цінні парери МІНІСТЕРСТВА ФІНАНСІВ, а не національного банку!

То яке відношення мають продані Мінфіном ОВДП до НБУ?!

Крім того, Мар'яна Безугла каже про період з 1 січня 2019 по квітень 2020 року, але з цих 16 місяців цілих 8 місяців Міністерство фінансів очолювали люди, які були призначені Зе-монобільшістю (до якої входить і сама Мар'яна) в новому парламенті!

Тобто, за логікою "слуги народу" виходить, що половину вказаного нею часу на українцях "наживалися" саме завдяки діям призначеного "слугами народу" керівництва міністерества фінансів! Так?!

Чесно, я досі не знаю, ця Мар'яна та її "однодумці" серед "слуг народу" свідомо брешуть, чи вони самі щиро вірять в цю маячню через свою некомпетентність? Але, як мені здається, обидва ці варіанти жахливі...

Олег Петриченко

Tags: Дебилыблть, Зеленский, Политика, Фейл
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 23 comments

Recent Posts from This Journal