Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Потекли інсайди з Офісу президента щодо тиску на Якова Смолія

Бо саме там народився план звільнення голови НБУ.

Усі дії Гетманцева і Дубінського в фінансовому комітеті, які ми бачили раніше — це просто розіграна постановка, сценарій якої депутатам спустили з Офісу президента. Пам’ятаєте, як комітет Гетьманцева з подачі Дубінського проголосував за постанову щодо виступу Якова Смолія у ВР? Постанова була дуже жорсткою, критикувала НБУ за все підряд у тому числі за спад промислового виробництва, прямо суперечила підписаному Кабміном меморандуму з МВФ і обіцянкам в листі Зеленського до МВФ. У постанові йшлось, що через все це у Смолія не бездоганна ділова репутація, а значить — є привід для його відставки. Постанову успішно проголосували та відправили депутатам в Раду. Проте, щось таки змінилося, і ОП в рішили переграти все за новим сценарієм.

Вчора Смолія викликали в ОП терміново. Там щось відбувалося за зачиненими дверима, де були, як мінімум, замголови ОП Смірнов, Зеленський і Смолій. З кабінету Смолій вийшов уже з підписаною заявою на звільнення. Судячи з усього, красивий план ОП щодо звільнення Смолія, як зазвичай, зламався і діяти вирішили тупо і в лоб.

Тобто це не була розмова, в результаті якої Смолій обурився і написав заяву. Це був буквальний тиск і буквальні погрози, які вилилися в те, що у Смолія просто вибили заяву про звільнення, і тільки після цього випустили з кабінету Зеленського.

І це пиздець.

Тому що Зеленський особисто обіцяв голові МВФ Крісталіні Георгієвій, що НБУ не чіпатимуть. А сам в цей час плів змови і, по суті, обманював інвесторів. А коли кинути не вийшло, тупо закрив Смолія в кабінеті і змусив написати заяву. Меморандум МВФ тут вторинний у порівнянні з конкретним порушенням законів України.І саме тому сталася унікальна річ. Українські облігації на 1,75 мільярдів доларів ВЧОРА БУЛИ ПРИЙНЯТІ ДО РОЗМІЩЕННЯ, а вже сьогодні вранці відкликані.

І це не тому, що глава НБУ написав заяву. І навіть не тому, що Смолій написав стейтмент, де описав, що на нього чиниться тиск — всі й так знали про цей тиск, його складно не помітити.

А тому, що Зеленський поїхав кукухою. І тепер про це знає весь світ.

Офіс президента в шоці, Мінфін в шоці, міжнародні фінансові кола в шоці, а Вова молодець.

Готуйтесь нести зуби на Майдан. Або нести шини, якщо ви не поціновувач творчості "Кварталу".

---
І приєднуйтесь до нас. У зв’язку з останніми подіями “Демократична Сокира” посилює активність у боротьбі з поросійськими чортами, кучерявим олігархом та його ручним президентом. Нас всіх чекають темні та важкі часи.

Лупати скалу непросто, коли твої вороги — мільярдери, але у нас 3 000 союзників, і ти можеш стати одним із них.

Антон Швець, співзасновник Демократичної Сокири

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments