Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Потекли інсайди з Офісу президента щодо тиску на Якова Смолія

Бо саме там народився план звільнення голови НБУ.

Усі дії Гетманцева і Дубінського в фінансовому комітеті, які ми бачили раніше — це просто розіграна постановка, сценарій якої депутатам спустили з Офісу президента. Пам’ятаєте, як комітет Гетьманцева з подачі Дубінського проголосував за постанову щодо виступу Якова Смолія у ВР? Постанова була дуже жорсткою, критикувала НБУ за все підряд у тому числі за спад промислового виробництва, прямо суперечила підписаному Кабміном меморандуму з МВФ і обіцянкам в листі Зеленського до МВФ. У постанові йшлось, що через все це у Смолія не бездоганна ділова репутація, а значить — є привід для його відставки. Постанову успішно проголосували та відправили депутатам в Раду. Проте, щось таки змінилося, і ОП в рішили переграти все за новим сценарієм.

Вчора Смолія викликали в ОП терміново. Там щось відбувалося за зачиненими дверима, де були, як мінімум, замголови ОП Смірнов, Зеленський і Смолій. З кабінету Смолій вийшов уже з підписаною заявою на звільнення. Судячи з усього, красивий план ОП щодо звільнення Смолія, як зазвичай, зламався і діяти вирішили тупо і в лоб.

Тобто це не була розмова, в результаті якої Смолій обурився і написав заяву. Це був буквальний тиск і буквальні погрози, які вилилися в те, що у Смолія просто вибили заяву про звільнення, і тільки після цього випустили з кабінету Зеленського.

І це пиздець.

Тому що Зеленський особисто обіцяв голові МВФ Крісталіні Георгієвій, що НБУ не чіпатимуть. А сам в цей час плів змови і, по суті, обманював інвесторів. А коли кинути не вийшло, тупо закрив Смолія в кабінеті і змусив написати заяву. Меморандум МВФ тут вторинний у порівнянні з конкретним порушенням законів України.І саме тому сталася унікальна річ. Українські облігації на 1,75 мільярдів доларів ВЧОРА БУЛИ ПРИЙНЯТІ ДО РОЗМІЩЕННЯ, а вже сьогодні вранці відкликані.

І це не тому, що глава НБУ написав заяву. І навіть не тому, що Смолій написав стейтмент, де описав, що на нього чиниться тиск — всі й так знали про цей тиск, його складно не помітити.

А тому, що Зеленський поїхав кукухою. І тепер про це знає весь світ.

Офіс президента в шоці, Мінфін в шоці, міжнародні фінансові кола в шоці, а Вова молодець.

Готуйтесь нести зуби на Майдан. Або нести шини, якщо ви не поціновувач творчості "Кварталу".

---
І приєднуйтесь до нас. У зв’язку з останніми подіями “Демократична Сокира” посилює активність у боротьбі з поросійськими чортами, кучерявим олігархом та його ручним президентом. Нас всіх чекають темні та важкі часи.

Лупати скалу непросто, коли твої вороги — мільярдери, але у нас 3 000 союзників, і ти можеш стати одним із них.

Антон Швець, співзасновник Демократичної Сокири

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments