Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Про невідомого солдата

Я чекав, поки пройде достатньо часу щоб повідомити про загибель на фронті одного з нас - учасника об'єднання ЛГБТ військових, хлопця-гея. Його зняв російський снайпер на позиціях.

Я повідомив не одразу, щоб не виказати його імені чи кинути підозри гомофобів на інших загиблих, та й зрештою, щоб не зробити посмертний аутинг і не заподіяти ще більше болю його батькам.

Він вів закрите життя, тож навіть посмертно ніхто, крім учасників нашого об'єднання, навіть його рідні, не взнають про те, що він був геєм і любив та мріяв не маючи нагоди розділити свої почуття, сум чи радість, будь з ким, окрім дуже малого кола друзів.

Можливо з часом він би наважився жити відкрито, переств би викладати фотки в обнімку з подругами, вдаючи, ніби зустрічається з дівчатами, жив би з хлопцем, терпів би кпини, прокльони та християнські повчання про свою неправильність від тих, хто співав йому осанна, коли він ішов на війну. Боровся б за рівність та право на сім'ю. Можливо.

Та, зрештою, от став просто анонімним героєм, які звісно ж не вмирають, навіть для тих же гомофобів, які б засудили його, якби він вижив і наважився на незалежне ні від чиїх забобонів, життя.

Останнім часом дуже дратує лицемірство патріотів, які ненавидять ЛГБТ+ людей. Тих, які захоплено проводжають дівчат та хлопців військових на війну, посилають ангелів-охоронців, коли вони йдуть у місця найбільшої небезпеки, підіймають їх до бою закликами та хвалою, побиваються над їхньою смертю, ніби над смертю власного сина чи доньки.

Та от коли вони дізнаються про те, що хтось із цих хлопців та дівчат за життя просять для себе рівних прав, волю любити, мати сім'ю, не бути дискримінованими - кидаються на них з насмішками, злістю, забороняють їм говорити про себе правду, вигадують чисельні приводи, традиції, релігійні догми, антинаукові доводи, аби вони тільки мовчали і жили закритими життями у шафі, без гідності та рівності прав. Нівелюють усі їхні заслуги, участь у війні, поливають брудом, кидаються з кулаками, аби лишень сказати: ви - ніхто!

Бажаю таким лицемірам одного - прозріння. Той хлопчина загинув не за те, щоб ваше самодурство тут продовжувало душити волю та любов людей, прикриваючись його смертю. Ненависть та зверхність до інакших, ніж ти сам, законослухняних людей - це тиранія. Це безчесно.

Ми усі йдучи на оборону країни давали присягу на одній для всіх Конституції, де прописані рівні права та свободи усім громадянам.

Ці скріни я зробив як приклад лицемірства. Перші ліпші, які потрапили під руку. Ці люди оплакують загиблих у житті, по церквах та на своїх сторінках в соцмережах. Та от коли чують щось про гомосексуальність - стають єхидними ворогами навіть тим, кого ще вчора посилали на захист зі словами вдячності.

Такі люди роблять життя нестерпним, через таке двулике ставлення тисячі ЛГБТ людей - громадян України не можуть заявити про себе та отримати рівні права на щастя, сім'ю, а суспільство задуматися, чому рівноправ'я важливе і зробити крок вперед до усвідомлення цінності життя та почуттів кожної людини.Viktor Pylypenko


Tags: Полезное
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • "Вы нас неправильно поняли" ©

  Один день шторма в соцсетях и блогах, и вопрос решён. Надеюсь, повторять не придётся. Да, Владимир Александрович?

 • Ось дивіться, яка фігня

  В політиці є праві і є ліві. Ці два прості слова часто змінювали свій зміст, але десь з середини ХХ сторіччя розподіл іде за відношенням до ролі…

 • Офигеть, дайте две

  видео на фейсбук Материал, насколько я понял, Fecralloy - некая "металлическая пряжа".

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 17 comments

Recent Posts from This Journal

 • "Вы нас неправильно поняли" ©

  Один день шторма в соцсетях и блогах, и вопрос решён. Надеюсь, повторять не придётся. Да, Владимир Александрович?

 • Ось дивіться, яка фігня

  В політиці є праві і є ліві. Ці два прості слова часто змінювали свій зміст, але десь з середини ХХ сторіччя розподіл іде за відношенням до ролі…

 • Офигеть, дайте две

  видео на фейсбук Материал, насколько я понял, Fecralloy - некая "металлическая пряжа".