Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Цю партію варто було створювати хоча б заради таких акцій :)

У центрі Львова Зеленський поклав зелений болт на Конституцію України!Володимир Олександрович нарешті у прямому сенсі поклав болт на Конституцію. У переносному значенні він зробив це вже давно — тільки зайнявши посаду, він розпустив Верховну Раду в неконституційний спосіб. І після цього уже не зупинявся, порушуючи не лише основний закон, а й загалом різні закони та норми. То проведе робочу нараду російською мовою, то скаже, що домовиться з антимонопольним комітетом, то поліція затримає дівчину та хлопця за одиночні пікети у Рівному, а Президент, коментуючи цю подію, бреше… То ж якісь дивні люди написали, що в українців є права на свободу слова та мирні зібрання. І ще дивніші придумали якийсь розподіл влади. Хто ж таке бачив-то?!

А ми бачили і вийшли нагадати Президенту про існування Конституції та законодавства, взагалі. Нудні мітинги з промовами - це не про нас. Тому зробили як завжди — наочно.

Володимире Олександровичу, вам ми радимо таки прочитати Конституцію. Анімованої Конституції у відео ми поки не знайшли, тому вам доведеться напрягтись та почитати. (Підказали, що є аудіокнига)

Поважаймо та дотримуймось Конституції! Хто ж крім нас це буде робити…Демократична Сокира. Львів.

Tags: ДемСокира, Политика, Трололо
Subscribe

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments