Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Цю партію варто було створювати хоча б заради таких акцій :)

У центрі Львова Зеленський поклав зелений болт на Конституцію України!Володимир Олександрович нарешті у прямому сенсі поклав болт на Конституцію. У переносному значенні він зробив це вже давно — тільки зайнявши посаду, він розпустив Верховну Раду в неконституційний спосіб. І після цього уже не зупинявся, порушуючи не лише основний закон, а й загалом різні закони та норми. То проведе робочу нараду російською мовою, то скаже, що домовиться з антимонопольним комітетом, то поліція затримає дівчину та хлопця за одиночні пікети у Рівному, а Президент, коментуючи цю подію, бреше… То ж якісь дивні люди написали, що в українців є права на свободу слова та мирні зібрання. І ще дивніші придумали якийсь розподіл влади. Хто ж таке бачив-то?!

А ми бачили і вийшли нагадати Президенту про існування Конституції та законодавства, взагалі. Нудні мітинги з промовами - це не про нас. Тому зробили як завжди — наочно.

Володимире Олександровичу, вам ми радимо таки прочитати Конституцію. Анімованої Конституції у відео ми поки не знайшли, тому вам доведеться напрягтись та почитати. (Підказали, що є аудіокнига)

Поважаймо та дотримуймось Конституції! Хто ж крім нас це буде робити…Демократична Сокира. Львів.

Tags: ДемСокира, Политика, Трололо
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments