Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Майже кожен суд, під яким мітингує Демократична Сокира, завершується добре для України

Справу або закривають, або переносять, або тихенько зливають. Присутність та увага наших активістів вже багато разів ламала плани олігархів щодо грабунку ваших грошей.

На цьому тижні ми збирались на засідання Конституційного суду, на якому ляльки Коломойського хотіли й досі, певно, хочуть знести Фонд гарантування вкладів фізосіб. Але, як виявилось, суд ПЕРЕНЕСЕНО. І 30 червня, як планувалось, засідання НЕ БУДЕ. Як і не буде нашої акції.

Це маленька, однак важлива перемога. Судді побачили, що їхнє "рішалово" не так просто приховати. Майже півтори тисячі ваших поширень нашого допису та робота активу ДемСокири дали результат. Адже судді неначе таргани — бояться світла та шуму. А ми вміємо давати і перше, і друге.

Що ми робимо далі? Звісно, перемога не остаточна. Ми запрошуємо вас відвідати цей важливий суд трішки пізніше — 8 липня. Саме ця дата вказана на сайті Конституційного суду України. Олігархи так просто не здаються, але й ми не вміємо відступати.

Справа дуже важлива — Україна та українці можуть втратити 89 мільярдів гривень першочергово, а в подальшому отримати такий хаос в економіці, що офігіємо всі разом.

Олігархи, яких обіцяв поставити раком Зеленський, чомусь зробили це якраз з ним. Мусимо не дати їм поставити в таке становище Україну.

8 липня, година уточнюється.
Конституційний суд України, вул. Жилянська, 14

Додати масла у вогонь ви завжди можете тут.

Ваша ДемСокира
До зустрічі.

Tags: ДемСокира, Коломойский, Политика
Subscribe

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments